дивись.info

У філармонії покажуть музичне дійство «Між пеклом та раєм»

У філармонії покажуть музичне дійство «Між пеклом та раєм»

У четвер, 20 Листопада, о 19:00 год. у Львівській філармонії унікальний диригент та соліст Артем Семенов і хор «GALART» презентують масштабне музичне дійство «Між пеклом та раєм».

Театр-хор «GALART» виконає перлини світового музичного мистецтва у новому, неповторному звучанні. Геніальні твори Вольфганга Амадея Моцарта, Джузеппе Верді, Шарля-Каміль Сен-Санса, Йоганна Себастьяна Баха, Георга Фрідріха Генделя, Джовані Баттіста Перголезі, Людвіга ван Бетховена будуть представлені в  інтерпретації стилів симфо-рок та рок-класика.

Театр-хор «GALART» створив у 2013 році Артем Семенов, випускник Львівської консерваторії. Він – професійний диригент, срібний фіналіст першого сезону шоу «Україна має талант» (канал СТБ), є неймовірним, неординарним  виконавцем  з унікальним  голосом контр-тенор, який є одним із найвищих чоловічих оперних голосів. Одночасно Артем Семенов є  солістом та диригентом Театру-хору «GALART». Артем Семенов у  шоу-бізнесі  України  заявив про себе як музичний  «революціонер», що    змінює  стереотипи   в     музичному  світі  культури  України.

У колективі «GALART» 22 талановитих професійних хормейстери, 5 професійних рок-музикантів: гітара, бас-гітара, клавіші, ударні, перкусія, та 6 музикантів класичної струнної групи : 2 скрипки, 2 альти та 2 віолончелі.

Це масштабне музичне дійство варте того, щоб бути почутим вимогливими глядачами міста Львова.

пекло

відділ реклами та маркетингу Львівської філармонії

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.