дивись.info

1,5 млн євро інвестує чеська компанія на модернізацію тепломереж та котельні у Дублянах

1,5 млн євро інвестує чеська компанія на модернізацію тепломереж та котельні у Дублянах

Т.в.о. голови ОДА Юрій Турянський та генеральний директор компанії TTS Ріхард Горки підписали 12 листопада Меморандум про співробітництво між Львівською облдержадміністрацію та чеською компанією TTS eko s.r.o.., повідомила прес-служба ЛОДА

Підписанням меморандуму сторони засвідчили наміри спрямувати свої зусилля на ефективне співробітництво щодо реалізації у Львівській області енергоефективних проектів, в тому числі з використанням альтернативних джерел енергії.

Першим проектом, який заплановано реалізувати компанією TTS eko s.r.o. на Львівщині є модернізація котельні м. Дубляни, шляхом заміни газових котлів на новітні котли загальною потужністю до 3Мвт, які працюють на відходах деревини та іншій біомасі, а також провести заміну тепломереж міста. Сума власних інвестицій компанії становитиме 1,5 млн. євро. Роботи щодо реалізації проекту заплановано розпочати до кінця цього року.

“Для Львівщини надзвичайно актуальною є підтримка іноземних партнерів у реалізації сучасних енергоощадних проектів, які дозволять позбутися газової залежності. Вважаю, що завдяки спільним зусиллям Львівської обласної державної адміністрації та чеської компанії ТТS eko s.r.o.  в області буде збільшено рівень використання місцевих альтернативних видів палива та забезпечено ефективне використання традиційних паливно-енергетичних ресурсів.

Підписання меморандуму про співпрацю – це наш перший спільний крок на шляху до реалізації інноваційних енергоефективних проектів,” – зауважив Юрій Турянський.

Компанія TTS вже має позитивний досвід діяльності в Львівській області. Йдеться про реалізацію спільного проекту з українською компанією “Еко-оптіма”  по будівництву першої в регіоні Самбірської сонячної електростанції.

«Саме за результатами успішного впровадження зазначеного проекту, компанія TTS прийняла рішення по розширенню своєї діяльності на території Львівщини та подальшого інвестування в розвиток джерел відновлювальної енергетики, зокрема біомаси” – зазначив Ріхард Горки.

Довідково:

         Компанія TTS eko s.r.o. створена на початку 1993 року.

       Прогресивний та інноваційний підхід привів компанію до ідеї використання відновлювальних джерел енергії для потреб опалення.  TTS eko s.r.o. займається  розробкою, виробництвом, монтажем та сервісним обслуговуванням котлів, що працюють на біомасі.

   Компанією виготовлено і змонтовано більше 40 котелень в Чехії та Словаччині.

 

 

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.