дивись.info

День студента цього року у Львові відбудеться у новому форматі

День студента цього року у Львові відбудеться у новому форматі

У День студента, 17 листопада, з ініціативи Центру студентського капеланства у великій сесійній залі Львівської міської ради (пл. Ринок, 1) о 16.00 год. відбудеться зустріч із митрополитом Львівським УГКЦ владикою Ігорем, повідомила прес-служба Львівської міської ради.

«Тепла зустріч із Митрополитом» – така тема цьогорічної зустрічі, яка має на меті закликати та надихнути до живого спілкування студентську молодь і духовенство. Під час зустрічі обговорюватимуть соціальні питання, проблеми духовності, дошлюбної чистоти, корупції та ситуації в Україні і інші актуальні для студентів теми.

Організовує захід центр студентського капеланства УГКЦ спільно з управлінням внутрішньої політики Львівської міської ради в рамках реалізації проекту «Духовна велич Львова».

«Цього року у День студента маємо намір запропонувати іншу альтернативу відзначення цього дня для студентів міста Львова. Бо, на жаль, сьогодні молодь святкує цей День переважно у нічних клубах. Нам хотілося б показати, що День студента можна відзначати по-іншому, у духовному, інтелектуальному і комунікативному форматі. А не просто розважатися з алкоголем», – розповів голова Центру студентського капеланства УГКЦ о. Юрій Остапюк.

«Зараз така ситуація в Україні, що я б радив усім у День студента особливо пом’янути наших хлопців-героїв, які теж були студентами і цей день присвятити не дискотекам і гучним забавам, а відвідувати такі культурні місця, де можна спокійно, в мирі відзначити це свято і згадати своїх однолітків», – додав о. Юрій.

На святкування організатори запрошують усю студентську молодь міста.

Джерело: velychlviv.com

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.