дивись.info

Путін побачив, що думає світ про його авантюри, – Туск

Путін побачив, що думає світ про його авантюри, – Туск

Обраний новим главою Ради Європейського союзу Дональд Туск вважає, що президент Росії Володимир Путін на саміті “Великої двадцятки” в Австралії дуже добре зрозумів, що насправді світ думає про дії росіян в Україні.

Про це він сьогодні заявив у польському Сопоті, повідомляє УНІАН з посиланням на РАР.

“Вважаю, що добре сталося, що президент Путін побачив та особисто відчув, що світ думає про його дії та дії росіян в Україні”, – сказав польський політик.

Він назвав безсумнівним практично для кожного те, що атмосфера навколо Росії через конфлікт в Україні є щораз гіршою.

“Не скажу, що вона є щораз кращою для України, бо Україні немає з чого радіти, але точно атмосфера в Європі та у світі навколо Росії є щораз гіршою та погіршується надзвичайно швидко”, – сказав екс-глава уряду Польщі.

Туск зазначив, що тема України точно буде однією із ключових для нього на посаді глави Ради ЄС та зауважив, що насправді світ має справу з “нормальною війною”.

Політик зазначив, що він перебуває у постійному конфлікті з іншими європейськими лідерами, зауваживши, що вони змінюють свою точку зору на тему ситуації в Україні.

“Зникають ілюзії – якщо хтось мав такі, а деякі мали певні ілюзії чи хибні уявлення про наміри Москви. Маю враження, що цих ілюзій зараз вже немає”, – сказав Туск.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.