дивись.info

У Львові відбудеться міні-ярмарок дитячого дозвілля

У Львові відбудеться міні-ярмарок дитячого дозвілля

Все для розвитку юних талантів – на виставці «Дитячий світ 2014». 27-30 листопада в палаці спорту «Україна» (вул. Мельника, 18) розташується «Територія дитячого дозвілля», де львів’ян ознайомлюватимуть з можливостями цікавого, корисного, змістовного проведення вільного часу дітей. Свої гуртки презентуватимуть Дитячі клуби Львова, центри творчості для дітей та юнацтва, мережа бібліотек нашого міста.

На сцені відбуватимуться показові виступи дитячих колективів, а також «рухливі» майстер-класи: з танців, фітнесу, самооборони. На «Території дитячого дозвілля» працюватиме творчий майданчик, де дітей навчатимуть орігамі, квілінгу, бісероплетіння, паперової пластики, декупажу, створенню іграшок, браслетів, листівок та ще багато-багато іншого.

Також на маленьких львів’ян очікують літературні вікторини, зустрічі з письменниками. Окрім того, на «Території дитячого дозвілля» буде зоовиставка.

«Територія дитячого дозвілля» буде місцем, в якому на чотири дні разом зберуться представники гуртків різного спрямування, центрів творчості, щоб показати можливості активного, яскравого, цікавого проведення вільного часу дітей. Зокрема, тут можна буде ознайомитися з міськими дитячими клубами, заняття в яких є безкоштовним», – розповіла Ольга Каспришин, координатор «Території дитячого дозвілля».

Організаторами виставки «Дитячий світ» є АТ «Галицькі експозиції», «Території дитячого дозвілля» – управління молоді сім’ї та спорту Львівської міської ради. «Територія дитячого дозвілля» організовується за підтримки компанії «Молокія».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.