дивись.info

У зоні АТО загинули 74 воїна-афганця (фото)

У зоні АТО загинули 74 воїна-афганця (фото)

Голова Всеукраїнського союзу ветеранів Афганістану Сергій Куніцин повідомив, що в зоні антитерористичної операції загинули 74 воїна-афганця.

Таку інформацію він озвучив під час зустрічі з президентом України Петром Порошенком, передає Еспресо.TV, з посиланням на прес-службу глави держави.

Голова Всеукраїнського союзу ветеранів Афганістану Сергій Куніцин повідомив, що в зоні антитерористичної операції загинули 74 “афганця”. “Сотні – поранені, тисяча – воює”, – додав він.

Під час зустрічі Порошенко нагородив 38 воїнів-афганців пам’ятними медалями “25 років виведення військ з Афганістану” за значний особистий внесок у розвиток ветеранського руху, патріотичного виховання молоді та з нагоди відзначення в Україні року учасників бойових дій на території інших держав.

“Україна зараз так само потребує вашої відповідальності, силі, мужності і впевненості”, – підкреслив Порошенко.

За словами президента, держава повинна приділяти більшу увагу патріотичному вихованню, і в цьому питанні влада розраховує на допомогу “афганців”. Він відзначив героїзм і мужність ветерана війни в Афганістані Олега Міхнюка, який у серпні загинув у боях на Донбасі.

Нагадаємо, за даними ООН, за час конфлікту на сході України загинули понад 4,1 тис. осіб.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.