дивись.info

Учні Львівщини визначили кращих з танцювальної аеробіки (фото)

Учні Львівщини визначили кращих з танцювальної аеробіки (фото)

Днями в актовій залі Львівського професійного ліцею побутового обслуговування відбулися фінальні змагання з танцювальної аеробіки серед учнів професійно-технічних навчальних закладів за програмою ХХІІІ обласних спортивних ігор серед учнів ПТНЗ Львівщини.

Про це Дивись.Інфо повідомили у Львівському обласному відділенні Комітету з фізичного виховання та спорту МОН.

Змагання, що організовувалися Львівським обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, зібрали понад 120 юних спортсменів-танцюристів з 10 професійно-технічних навчальних закладів Львівської області.

Юних спортсменів оцінювало професійне журі, у складі якого працювали випускниці та студентки творчих колективів Львівського державного університету фізичної культури. Журі оцінювало артистичність та чіткість виконання вправ, застосування та кількість елементів складності, а також форму одягу.

За підсумками змагань перше місце виборола команда Львівського вищого професійного училища ресторанного сервісу та туризму. Друге місце посіли господарі змагань – учні Львівського вищого професійного училища побутового обслуговування, які минулого року були першими. Третє місце – в активі команди Львівського вищого професійного училища технологій та сервісу.

Призерів та переможців танцювальних змагань дипломами Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, а також ексклюзивними тортами від партнера заходу – ТМ “Степанків” відзначив начальник Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Анатолій Ігнатович.

aerobika_01 aerobika_02 aerobika_03 aerobika_04 aerobika_05 aerobika_06 aerobika_07 aerobika_09

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.