дивись.info

В обласній раді відбувся семінар із впровадження е-урядування в місцевих радах Львівщини

В обласній раді відбувся семінар із впровадження е-урядування в місцевих радах Львівщини

Сьогодні, 19 листопада, у Львівській обласній раді відбувся семінар із застосування інформаційно-комунікаційних технологій для підвищення  ефективності роботи органів влади. Привітав учасників семінару заступник голови обласної ради Валерій П’ятак, повідомила прес-служба Львівської облради.

До участі в заході було запрошено представників органів місцевого самоврядування та виконавчої влади Львівської області, а також представників Фонду Східну Європа, за підтримки якого на Львівщині впроваджується проект «Партнерство для прозорості влади».

Завданням цього Проекту є підвищення рівня прозорості в процесі надання інформації місцевими органами влади, а також покращення якості надання послуг населенню через впровадження практик електронного врядування у Львівській області.

Валерій П’ятак відзначив важливість впровадження е-урядування в органах виконавчої та представницької влади. «Сьогоднішній семінар покликаний дати загальне розуміння е-урядування, стану його впровадження та планів щодо реалізації надалі. Проаналізувавши досвід електронного врядування у Дніпропетровській області, ми бачимо значні практичні переваги як для самої влади, так і для представників бізнесу і пересічних громадян», – зазначив Валерій П’ятак.

На думку заступника голови облради, електронне врядування – це значний поступ у підвищенні якості роботи влади, який матиме і значний антикорупційний ефект.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.