дивись.info

Актуальні графіки руху львівських маршруток

Актуальні графіки руху львівських маршруток

Пропонуємо громадськості актуальні графіки руху львівських маршруток

Нарешті, спільними зусиллями активістів ГО «За якісний транспорт», вдалось оформити наближені до реальності графіки руху маршруток у Львові. Вже досить давно це питання турбує пасажирів. Щодалі люди все більше скаржаться на недотримання графіків руху. І замість того, щоб робити вольові та законні рішення, місцеві чиновники в компанії з перевізниками виправдовуються, шукаючи усілякі пояснення, і закликають пасажирів поставитись до цього з розумінням.

Розуміючи, що ось так зразу взяти і кардинально змінити ситуацію не реально, ми виступили з ініціативою напрацювати АКТУАЛЬНІ графіки руху. Основною ідеєю для нас стало оприлюднення реальних даних, нехтуючи офіційними графіками, яких і так мало хто дотримується. Унікально, правда ж?

Пасажир має невід’ємне право знати: як і коли курсує пасажирський транспорт. Ні для кого не секрет, що стояти на зупинці в очікуванні бажаного маршруту по півгодини, а подекуди й більше, стало звичною справою. А в окремих випадках, навіть такі довгі стояння на зупинках часто-густо завершувались нічим – доводилось або йти пішки, або брати таксі. Виходить, що наш час для перевізників – ніщо, закон – це взагалі щось другорядне, а головне тут – «виручка».

В процесі роботи довелось наштовхнутись на непорозуміння з боку перевізників, проте вони все ж пішли на зустріч і на нашу вимогу самостійно заповнили графіки. Акцент ми зробили на ранкових (приблизно до 8:00 год.) та вечірніх рейсах (після 20:00 год.). Основною вимогою став час відправлення з кінцевих зупинок.

Зрештою, результат роботи ви маєте змогу оцінити та перевірити.

Ці графіки в подальшому висітимуть в салонах усіх міських маршруток, оскільки більшість зупинок, на жаль, не обладнані інформаційними стендами.

Наступного тижня плануємо зустріч із перевізниками, які погодились надрукувати за свої кошти необхідну кількість примірників і розклеїти у автобусах. На все про все даватимемо два-три тижні – місцеві АТП повинні пам’ятати, що кредит довіри у них дуже низький.

P.S. Просимо також усіх активних людей долучатись до нашої роботи. Адже багато на що просто не вистачає часу та ресурсу. Є достатньо ідей та ініціатив, які можна реалізувати.

Очікуємо Ваших відгуків, а також, що Ви не полінуйтесь перевірити графіки і повідомити нам.

ГРАФІКИ ТУТ

За якісний транспорт

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.