дивись.info

Стартувала акредитація ЗМІ на Міжнародний Економічний Форум

Стартувала акредитація ЗМІ на Міжнародний Економічний Форум

Оргкомітет Міжнародного Економічного Форуму оголошує про початок акредитації ЗМІ для висвітлення заходів, що відбуватимуться 27 листопада в Конференц-залі готелю «Дністер» (вул. Матейка, 6) та 28 листопада в Актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка (вул. Університетська 1). Акредитація триватиме до 24 листопада.

В заявці потрібно вказати:

  • Назву ЗМІ, посаду;
  • прізвище, ім’я та по батькові журналістів:

квота: 1 особа (інтернет-видання, друковані видання, радіо; 2 особи – телеканали);

  • тираж та територіальне охоплення;
  • веб-портал;
  • телефон та електронна пошта.

Акредитація журналіста на участь у Міжнародному Економічному Форумі надає право безкоштовного відвідування всіх сесій та заходів Форуму. Кількість журналістів обмежена.

Заявки потрібно надсилати на електронну пошту: [email protected] або факсом: +38 032 297 18 55. Контактна особа: Ірина Мінтенко, тел.: +38 032 297 50 36, +38 050 370 95 35

Реєстрація учасників розпочинається о 9.30 год (в т.ч. і представників ЗМІ). Початок Форуму о 10.00 год.

Брифінг для журналістів відбудеться 28 листопада о 13.00 год в приміщенні «Будинку вчених» (вул. Листопадового Чину, 6). Додаткова обов’язкова реєстрація для журналістів розпочнеться о 12.40 год.

Програма заходу – за посиланням: http://lvivforum.com.ua/index.php/uk/program/xivpr

Нагадаємо, серед тем для обговорення на Форумі будуть питання децентралізації та реформи державної регіональної політики в Україні, стратегія модернізації до 2020 року для бізнесу та низка  інших важливих питань.

Довідка

ХІV Міжнародний Економічний Форум проходитиме за підтримки Львівської міської ради, Львівської обласної державної адміністрації, Львівської обласної ради, а також Програми Європейського Союзу «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні», що фінансується Європейським Союзом.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.