дивись.info

В “ДНР” пропонують оголосити Донецький аеропорт і Щастя демілітаризованою зоною

В “ДНР” пропонують оголосити Донецький аеропорт і Щастя демілітаризованою зоною

Влада самопроголошеної «Донецької народної республіки» пропонують зробити аеропорт Донецька і місто Щастя в «ЛНР» нейтральними і демілітаризованими зонами, куди могли б увійти спостерігачі ОБСЄ

Про це заявив постійний представник «ДНР» на переговорах Денис Пушилін,  пише РІА «Новости».

«Одна з наших пропозицій – територію аеропорту зробити демілітаризованою зоною. Щоб і вони (українські силовики, – ред.) звідти пішли, і ми не заходили. А туди б зайшли ОБСЄ з контролерами, припустимо, і нашого боку, і збройних сил України », – зазначив Пушилін.

Тоді, на його думку, склалася б ситуація, коли «хто б не стріляв, вони будуть стріляти по представникам ОБСЄ».

«Єдиний варіант тут рішення – це відведення важкої техніки. Якщо ми проаналізуємо, від чого гинули мирні жителі, – то від використання «Градів» і «Ураганів», тобто систем озброєння, які працюють за площами. Поки вони будуть знаходитися поблизу лінії зіткнення, це буде продовжуватися. Давайте будемо вже дорослими людьми і припинимо «він перший почав, ні, він перший почав». Це не вирішує проблему», – зазначив Пушилін.

Він додав, що в даний час Донецький аеропорт і місто Щастя залишаються головними «гарячими точками» на лінії зіткнення силовиків і бойовиків.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.