дивись.info

У Львові проведуть тематичну екскурсію “Шляхами львівських трамваїв”

У Львові проведуть тематичну екскурсію “Шляхами львівських трамваїв”

“ШЛЯХАМИ ЛЬВІВСЬКИХ ТРАМВАЇВ” – тематичну екскурсію із такою назвою організовують 30 листопада 2014 року ЛКП “Львівелектротранс” і ГО “Львів’яни за електротранспорт”, повідомив Дивись. Інфо Антон Лягушкін.

В програму екскурсії входитиме поїздка на історичному трамвайному вагоні “CKD-Tatra T4SU” № 869 за маршрутом лінії кінного трамваю від Головного залізничного вокзалу вулицями Чернівецькою та Городоцької до площі Ярослава Осьмомисла, далі трамвай їхатиме вулицями Підвальною, Винниченка та Личаківською на кінцеву “вулиця Пасічна”. У зворотньому напрямку трамвай проїде маршрутом найстаршого діючого трамвайного маршруту Львова “Личаків – Головний залізничний вокзал”, який було відкрито 120 років тому – 30 листопада 1894 року.

Під час поїздки гіди-екскурсоводи із числа членів ГО “Львів’яни за електротранспорт” розкажуть про історію кінного трамваю, будівництво трамвайної лінії “Личаків – Залізничний вокзал” та про зародження у Львові тролейбусного руху (нагадуємо, що у свій перший рейс із пасажирами львівський тролейбус відправився 27 листопада 1952 року).

Після поїздки учасники екскурсії відвідають трамвайне депо, де оглянуть трамваї-раритети “Sanok SN-1” №093 (1909 рік випуску – найстарший діючий трамвай Львова), “Gotha T59E” №002 (1960 року випуску – єдиний трамвай цієї моделі в Україні, відновлення якого було почато активістами ГО “Львів’яни за електротранспорт”), “CKD-Tatra KT4SU” №1001 (найперший трамвай-прототип цієї моделі), а також вишку контактної мережі №020, побудовану на базі візка та рами найпершого львівського електричного трамваю “[email protected]”.

Також учасники екскурсії зможуть проїхати із трамвайного депо №1 до Залізничного вокзалу на трамваї “Gotha T59E” №002.

Збір учасників екскурсії – із 10-30 до 11-00 на кінцевій зупинці трамваїв №1, 6, 9, 10 “Головний залізничний вокзал”. Трамвай для посадки екскурсантів прибуде об 11 – 00.

ПІД ЧАС ЕКСКУРСІЇ БУДЕ ПРОВОДИТИСЯ ЗБІР КОШТІВ НА ВІДНОВЛЕННЯ ІСТОРИЧНИХ ТРАМВАЙНИХ ВАГОНІВ ТА ОБЛАШТУВАННЯ МУЗЕЮ ЕЛЕКТРОТРАНСПОРТУ

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.