Спортсмени Львівщини успішно виступили в чемпіонаті Світу з гирьового спорту

20-23 листопада 2014 року в м. Гамбург (Німеччина) відбувся чемпіонат світу з гирьового спорту. Участь у цих представницьких міжнародних змаганнях взяли 560 спортсменів, які представляли збірні команди 34 країн світу, повідомила Дивись. Інфо Оксана Вацеба.

У складі збірної команди України успішно змагалися троє спортсменів Львівщини: Володимир Андрейчук, Михайло Домінюк, Василь Лапай (категорія «Мастерс»), які здобули 1 золоту, 2 срібні та 1 бронзову нагороду.

Володимир Андрейчук - ІІ місце, класичне двоборство (вагова категорія до 68 кг);

Михайло Домінюк - ІІІ місце в командній естафеті (вагова категорія до 78 кг), виконав норматив МСМК.

Василь Лапай – 1 місце в двоборстві, ІІ місце у поштовху гир за довгим циклом у змаганнях серед ветеранів (вагова категорія до 73 кг),.

Загалом у загальнокомандному заліку збірна команда України виборола ІІІ місце. На другій сходинці п’єдесталу збірна Казахстану; команда Росії виборола І місце.