дивись.info

Дітям Сихова розкажуть про міфи та стереотипи сучасного рабства

Дітям Сихова розкажуть про міфи та стереотипи сучасного рабства

Сьогодні, 25 листопада, о 10.45 год. соціальні фахівці Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведуть зустріч зі школярами 13-14 років СЗШ № 95, яка присвячена протидії торгівлі людьми.  Аналогічна зустріч відбудеться о 13.15 год. із учнями СЗШ № 96. У рамках цих зустрічей будуть обговорюватися такі питання, як суть, причини, форми та оцінка небезпечних стереотипних суджень щодо торгівлі людьми, повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Метою заходів є підвищення рівня поінформованості учнів щодо сучасних форм рабства.

Дітям продемонструють тематичний документальний фільм. Також у формі диспуту з ними обговорять масштабність злочину XXI століття проти людства. Найактивнішим учасникам дискусії будуть роздані тематичні пов’язки на руку з інформаційним наповненням «Людина не об’єкт торгівлі». Крім того, кожному учаснику заходу вручать стікер.

«Здається досить дивним, що сьогодні, в ХХІ столітті, ми змушені говорити про торгівлю людьми не в історичному контексті, а в реальному часі. Світова спільнота намагається боротися з цим явищем, але незважаючи на увагу міжнародних організацій до зазначеної проблеми, торгівля людьми останніми роками набула надзвичайного поширення», – розповіла Оксана Гринів, в. о. начальника відділу соціальної роботи Сихівського району Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.