дивись.info

Львівський благодійний «Гаражний розпродаж» збере кошти на потреби ВІЛ-позитивних дітей у місті

Львівський благодійний «Гаражний розпродаж» збере кошти на потреби ВІЛ-позитивних дітей у місті

З ініціативи «Всеукраїнської мережі людей, які живуть з ВІЛ/СНІД», 30 листопада у всіх куточках України відбудуться благодійні «Гаражні розпродажі» до Дня боротьби зі СНІДом. Благодійний «Гаражний розпродаж» у Львові триватиме з 12:00 до 18:00 год у приміщенні Першої Львівської медіатеки (вул. Мулярська, 2А). Ціллю розпродажу є збір коштів на потреби ВІЛ-позитивних дітей у Львові. 10% від зібраних коштів будуть передані на потреби українських воїнів, повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Всі зібрані в цей день кошти будуть використані на потреби ВІЛ-позитивних дітей: закупівля життєво необхідних ліків, медичного обладнання, проведення діагностики тощо. 10% із зібраної суми підуть на потреби військових. Детальний звіт про використання грошей «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» оприлюднить на сторінці у Facebook протягом двох тижнів після заходу.

Метою акції є привернення уваги суспільства до головних проблем, з якими зіштовхуються ВІЛ-позитивні люди в Україні, підвищення рівня толерантного ставлення до ВІЛ-позитивних, привернення уваги суспільства до проблеми епідемії ВІЛ/СНІДу та її масштабів, а щонайважливіше – підвищення прихильності кожного до боротьби з ВІЛ-інфекцією.

Ідея «Гаражних розпродажів» набирає щоразу більших обертів, об’єднуючи довкола себе ініціативних та вмотивованих людей. На таких заходах люди мають можливість позбутися непотрібних речей і придбати щось цікаве та неочікуване для себе.

Впродовж акції організатори планують зібрати цікаві книги (нові/вживані), роботи львівських художників, фотографів, аксесуари для дому, хенд-мейд вироби, спортивний інвентар, старі пластинки тощо. Протягом благодійного аукціону кожен охочий зможе придбати всі ці речі за символічними цінами, тим самим долучитися до збору коштів на потреби ВІЛ-позитивних дітей Львова. Також впродовж акції відбуватимуться майстер-класи та конкурси для дітей і їхніх батьків, діятиме благодійний ярмарок, де учасники зможуть за символічні кошти придбати солодощі, домашню випічку, випити запашної кави, а наприкінці насолодитися виступами львівських музичних гуртів.

Контактна особа: Конончук Ольга, тел. 097 362 89 61.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.