дивись.info

Вільні виробничі площі Львова зібрали в одному каталозі

Вільні виробничі площі Львова зібрали в одному каталозі

Для потенційних інвесторів до Львова розробили каталог виробничих площ: у рамках проекту «Місцевий економічний розвиток міст України» (МЕРМ), Інститут міста та управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій ЛМР підготували видання з описом об’єктів, які є потенційно привабливими для капіталовкладень, повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

«На сьогодні нам уже вдалося переконати інвесторів, що у Львів варто вкладати гроші – місто уже присутнє у міжнародних рейтингах та на найважливіших виставках. Тепер інвестор приходить до нас з питанням: у що ж вкладати гроші? І ми маємо запропонувати йому конкретні об’єкти. У Львові є багато так званих «brownfield’ів» – уже забудованих ділянок, які б інвестор міг переробити, перебудувати, реконструювати або використати як вони є, залежно від їхнього стану та технологічних особливостей. І, власне, цей каталог виробничих приміщень – це пропозиція «brownfield’ів». У такий спосіб ми допомагаємо місцевому бізнесу, адже ті промислові площі, які представлено в каталозі, не є власністю міської ради – це просто найбільші об’єкти, які виставляють на продаж або для оренди, і ми цим виданням допомагаємо нашим підприємцям знайти свого замовника, інвестора, який би зацікавився такими приміщеннями», – розповів Олександр Кобзарев, директор Інституту міста.

Як додав Сергій Кіраль, колишній керівник Управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій ЛМР, цільова аудиторія каталогу – це потенційні інвестори у виробничо-промислові проекти, логістику, торгові мережі, які мають на меті розпочати свою діяльність у Львові в максимально стислі терміни.

«Місто зацікавлене, в першу чергу, в інвестиціях у сфері виробництва, досліджень, ІТ. Ми маємо для цього низку переваг: наявність розвинутої інфраструктури (дороги, залізниця, летовище), близькість до кордону, наявність кваліфікованої робочої сили, технічних вузів, високий рівень володіння іноземними мовами тощо. Інвестори уже зголошуються – на сьогодні, місто проводить з ними переговори», – підкреслив Сергій Кіраль.

Каталог видано у двох варіантах: українською та англійською мовами. Переглянути видання можна на Інвестиційному порталі Львова за посиланням: http://investinlviv.com/uk/shcho-mi-proponuiemo/vilni-virobnichi-ploshchi.

Довідка

Каталог розроблено в рамках реалізації демонстраційного проекту «Розвиток інноваційного середовища та підвищення інвестиційного іміджу Львова як перший етап створення Корпорації місцевого економічного розвитку», що здійснюється за підтримки Проекту міжнародної технічної допомоги «Місцевий економічний розвиток міст України» (МЕРМ) Федерації канадських муніципалітетів (ФКМ). Більше про проект: http://www.mled.org.ua/.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.