дивись.info

На Майдані відбудеться “Ніч пам’яті”

На Майдані відбудеться “Ніч пам’яті”

Сьогодні о 23:00 на Майдані Незалежності біля Стелли розпочнеться акція “Ніч пам’яті”, присвячена річниці розгону студентського ЄвроМайдану та організована Нічною Вартою Майдану та Агентством Іміджу України. Захід розпочнеться з благословення Отця Василя. Після чого запалимо свічки і оголосимо хвилину мовчання за усіма загиблими в ході подій в Україні. Про це у Фейсбуці повідомила Руслана Лижичко

О 23:20 громадський діяч та телевізійний ведучий Микола Вересень скаже слово на тему Євроінтеграції та міжнародної підтримки студентського ЄвроМайдану, чим підведе до виступів почесних гостей акції, серед яких Посол США Джеффрі Р. Паятт, Посол Канади Роман Ващук, Посол Представництва ЄС в Україні Ян Томбінський та Посол Литви Пятрас Вяйтеєкунас.

Член Європейської Комісії Штефан Фюле звернеться до присутніх по Скайпу з Праги.

Опівночі учасники акції символічно виконають Державний гімн і помоляться за силу духу України. До громади на Майдані по Скайпу приєднаються владика та ректор Українського Католицького Університету Борис Гудзяк, який в цей час перебуватиме у Брюсселі, отець Євтратій з Чернігова та протестант Віталій Вознюк.

В 00:20 Варта Правди у складі провідних українських громадських діячів та журналістів Мустафи Найема, Сергія Бойко, Сергія Рахманіна та Оксани Соколової розповідатимуть про реальність та ілюзії соціально-політичного становища, після чого Скайпом з Вашингтону акцію підтримає грузинський політик і реформатор Михайло Саакашвілі з порадами щодо боротьби із безвладдям в Україні.

Наступний почесний гість події екс-радник президента Росії Андрій Ілларіонов особисто вийде на сцену Майдану в 00:40 і розповість про історію створення путінської війни проти України.

Для підтримки духу та в якості музичної паузи виступить учасник пісенного проекту “Голос Країни” Арсен Мірзоян, після чого до Стелли піднімуться українські громадські діячі та політики Андрій Длигач, Ганна Гопко, Ігор Луценко та Мустафа Наєм зі зверненням до народу, якому сьогодні належить влада.

В 1:10 по Скайпу приєднаються російський політик Костянтин Боровий, Президент центру ринкових реформ Володимир Лановий та Ю. Романенко .

О 1:25 майстер-клас з побудови справжньої України проведуть засновник Business Systems Consulting Group, Happy Farm Innovation Community Олег Афанасьєв та керівник бізнес-інкубатору Happy Farm Анна Дехтярева.

В 1:35 ночі на учасників акції очікує виступ української співачки Антоніни Матвієнко. Після музичної паузи до мікрофону будуть запрошені активісти та експерти О Величко, М. Сірий та Н. Соколенко.

О 2:00 ночі прозвучить Державний гімн та молитва за Україну.
Акція продовжиться виступами громадського діяча Володимира В’ятровича та журналіста Юрія Бутусова.
Надалі у програмі заходу відбуватиметься перегляд соціальних роликів, що викриватимуть корупційні схеми та механізми. Низка сюжетів нагадає про кривавий розгін мітингувальників, в черговий раз ставлячи питання відповідальності за скоєний злочин. Відео хроніка також нагадає про події Революції Гідності, як платформи для побудови демократії.

Зі зверненнями до учасників акції виступатимуть представники студентського руху 90-х “Революція на граніті”, що здійснив еволюцію держави та повернув українську Незалежність. (Коцюруба, Кліщ, Рожнятовський, Кіпіані).

О 2:35 розпочнеться студентський блок, під час якого до слова будуть запрошені постраждалі під час розгону студенти.

Тему захисту постраждалих та покарання винних за скоєний злочин продовжить керівник проекту ЄвроМайдан SOS Леся Матвійчук. Леся озвучить результати розслідування щодо побиття студентів та в черговий раз закличе притягнути винних до відповідальності. Обговорення теми підтримають адвокати Артем Ясинський та Антон Пліш.

О 3:10 розпочнеться музичний блок, у якому візьмуть участь співачка Анастасія Приходько та гурт Козак Systems.

Програму продовжать виступи громадських діячів, серед яких Міністр культури України Євген Ніщук, представник “Правого сектору” Ярослав Бабич, комунікаційний менеджер Реанімаційного Пакету Реформ Андрій Андрушків та координатори Громадянськох платформи “Нова Країна” Кирило Стеценко і Олександр Стародубцев.

О 4:00 ранку, після виконання гімну України, виступить Антуанета, яка взимку щоночі грала на жовтоблакитному піаніно.

Програма акції продовжиться відеозверненнями студентів з Токіо, Мюнхену, Кельну, Гамбургу. Торонто.

По Скайпу приєднаються студенти Columbia University з Нью-Йорку.

Тему підкріплять відео сюжети на тему студенських протестів світу.

Відеозвернення до Майдану надійдуть від ЄвроМайданів діаспори з Вашингтону, Філадельфії, Детройту, Варшави, Брюсселю.
Українці з Нью-Йорку привітаються з учасниками акції по Скайпу.

Акція біля Стелли звершиться о 6:00 ранку.
О 6:30 усіх охочих та витривалих запрошують піднятися з Майдану до Михайлівського собору на ранкову службу.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.