На Львівщині завершилися регіональні змагання серед збірних команд виробничих колективів промислової сфери (фото)

У відповідності до плану роботи Центральної ради ФСТ «Україна» 25-26 листопада ц.р. у м. Львові відбулися регіональні змагання серед збірних команд виробничих колективів промислової сфери.

Про це Дивись.Інфо повідомив голова Львівської обласної організації ФСТ «Україна» Роман Шиманський.

Організацію та проведення даного заходу було покладено на Львівську обласну організації ФСТ «Україна».

У змаганнях, які складалися із 5 видів програми (легкоатлетичний крос, армспорт, гирьовий спорт, теніс настільний, швидкі шахи), взяли участь збірні команди виробничих колективів з Івано-Франківської, Волинської, Рівненської та Львівської областей.

В цікавій та напруженій спортивній боротьбі перше загальнокомандне місце виборола команда «Нафтохімік» з м. Калуша Івано-Франківської області, друге місце посіла збірна команда «Бориславнафтогаз» з м. Борислава Львівської області, третє місце здобув колектив ДП «Львіввугілля» з м. Червонограда Львівської області.

Переможці та призери змагань в індивідуальному та командному заліках нагороджені медалями, дипломами та кубками ЦР ФСТ «Україна».

IMG_1715 IMG_1717 IMG_1721 IMG_1723 IMG_1727 IMG_1735 IMG_1743 IMG_1747 IMG_1752