дивись.info

На Львівщині введено спеціальний графік аварійних вимкнень

На Львівщині введено спеціальний графік аварійних вимкнень

О 16:50 год. 02 грудня 2014 року ПАТ «Львівобленерго» отримало спеціальне розпорядженням диспетчера центральної диспетчерської служби Західної енергосистеми Державного підприємства НЕК «Укренерго» про введення в дію спеціального графіка аварійних вимкнень (СГАВ) 3-ої черги та частково 2-ої черги сумарною потужністю 107 мегават (МВт).

До СГАВ внесено високовольтні лінії напругою 110-35 кВ від підстанцій основної мережі, які розподіляються на три рівномірні черги.

До СГАВ входять приєднання, що живлять споживачів незалежно від категорії з надійності електропостачання та наявності аварійної броні.

Застосування СГАВ здійснюється виключно по спеціальному розпорядженню ДП НЕК «Укренерго».

Для довідки

За інформацією офіційного сайту ДП НЕК «Укренерго»: 

Графіки аварійних відключень застосовано відповідно до «Інструкції про складання і застосування графіків обмеження та аварійного відключення споживачів, а також протиаварійних систем зниження електроспоживання» (зареєстрована в Міністерстві юстиції України 19.02.2007 р. за №151/13418) у зв’язку із необхідністю забезпечити надійну роботу об’єднаної енергосистеми України в умовах дисбалансу між виробництвом та споживанням електроенергії (потужності), для запобігання порушення гранично-допустимих режимів роботи гідроелектростанцій та водосховищ України та для виключення порушення узгодженого графіка перетоків електроенергії з енергооб’єднанням країн СНД та Балтії.

Дисбаланс утворився внаслідок аварійного ремонту енергоблоку №3 на Запорізькій АЕС, 19-ти енергогенеруючих одиниць на теплових електростанціях, а також через низькі запаси вугілля на складах теплоелектростанцій, недостатність гідроресурсів, збільшення споживання через зниження в Україні температури зовнішнього повітря.

Відділ корпоративних звязків ПАТ „Львівобленерго”

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.