дивись.info

Першим віце-спікером може стати Парубій, віце-спікером – Сироїд

Першим віце-спікером може стати Парубій, віце-спікером – Сироїд

Досягнуто попередньої домовленості про те, що першим віце-спікером буде представник “Народного фронту”, екс-секретар РНБО Андрій Парубій.

Про це заявив депутат від “Самопомочі” Єгор Соболєв журналістам вранці у четвер.

Раніше депутат фракції “Блок Петра Порошенко” Микола Томенко повідомив, що в четвер керівництво парламенту повністю сформують.

“Практично майже все погоджено. Зараз залишилося остаточно узгодити, кого “Народний фронт” висуває першим віце-спікером. “Самопоміч” визначилася, це – Оксана Сироїд (на посаду віце-спікера)”, – зазначив Томенко перед початком пленарного засідання.

Він також не виключив, що опозиція отримає два комітети в парламенті.

“Швидше за все, буде створено ще один комітет міжнаціональних, міжконфесійних відносин і тимчасово переселених осіб… Якщо цей комітет створять, то він відходить до фракції “Опозиційний блок”. Таким чином, в опозиції як мінімум два комітети”, – сказав Томенко.

За його словами, швидше за все, “Опозиційному блоку” також віддадуть регламентний комітет (Михайло Папієв).

“По комітетах залишається дві дискусійні лінії – з бюджетним комітетом. Радикальна партія вважає, що це її сфера відповідальності, а “Блок Петра Порошенка” вважає, що це їхня сфера відповідальності”, – сказав Томенко.

Він також повідомив, що триває дискусія щодо комітету з питань національної безпеки й оборони: “Народний фронт” пропонує Сергія Пашинського, “Самопоміч” – Семена Семенченка.

Пізніше Семенченко сказав журналістам, що під час переговорів “переміг квотний принцип і керівництво комітету відходить “Народному фронту”.

“У зв’язку з тим, що в нас теж є програма розвитку армії, ми домовилися, що від “Самопомочі” я йду першим заступником керівника комітету Сергія Пашинського і ми створюємо спеціальну постійну контрольну комісію, яка буде займатися контролем над парламентським комітетом (із питань безпеки й оборони)”, – сказав він.

Українська правда

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.