дивись.info

Як депутати поділили комітети, – повний перелік

Як депутати поділили комітети, – повний перелік

Дивись. Інфо публікує ПОСТАНОВУ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ Про обрання голів, перших заступників, заступників голів, секретарів, членів комітетів Верховної Ради України восьмого скликання

Верховна Рада України   п о с т а н о в л я є :

Обрати головами, першими заступниками, заступниками голів, секретарями, членами комітетів Верховної Ради України восьмого скликання таких народних депутатів України:

1) Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин:

Голова Комітету – КУТОВИЙ Тарас Вікторович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

перший заступник голови Комітету – ЛАБАЗЮК Сергій Петрович – народний депутат України, депутатська група “Воля народу”;

заступник голови Комітету – БАКУМЕНКО Олександр Борисович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

заступник голови Комітету – БОБОВ Геннадій Борисович – народний депутат України, депутатська група “Економічний розвиток”;

заступник голови Комітету – ЗАБОЛОТНИЙ Григорій Михайлович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

заступник голови Комітету – ІВЧЕНКО Вадим Євгенович – народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”;

секретар Комітету – ЛУНЧЕНКО Валерій Валерійович – народний депутат України, фракція  Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;

члени Комітету:

БРИЧЕНКО Ігор Віталійович – народний депутат України, фракція  Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;

ВАДАТУРСЬКИЙ Андрій Олексійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

ВІТКО Артем Леонідович – народний депутат України, фракція Радикальної партії Олега Ляшка;

ДАВИДЕНКО Валерій Миколайович – народний депутат України, позафракційний;

ДІДИЧ Валентин Володимирович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

ДМИТРЕНКО Олег Миколайович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

ДОБКІН Дмитро Маркович – народний депутат України, фракція Політичної партії “Опозиційний блок”;

КІТ Андрій Богданович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

КОЗАЧЕНКО Леонід Петрович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

КОРНАЦЬКИЙ Аркадій Олексійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

КУЗЬМЕНКО Анатолій Іванович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

КУЛІНІЧ Олег Іванович – народний депутат України, депутатська група “Економічний розвиток”;

КУЧЕР Микола Іванович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

ЛЮШНЯК Микола Володимирович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

МАРТИНЯК Сергій Васильович – народний депутат України, депутатська група “Воля народу”;

МІРОШНІЧЕНКО Іван Володимирович – народний депутат України, фракція Політичної партії “Об’єднання “САМОПОМІЧ”;

МУШАК Олексій Петрович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

НЕГОЙ Федір Федорович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

НЕСТЕРЕНКО Вадим Григорович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

ОМЕЛЬЯНОВИЧ Денис Сергійович – народний депутат України, фракція Політичної партії “Опозиційний блок”;

ПЕТЬОВКА Василь Васильович – народний депутат України, позафракційний;

ХЛАНЬ Сергій Володимирович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

ЮРЧИШИН Петро Васильович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

 

2) Комітет з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства:

Голова Комітету –

перший заступник голови Комітету – АНДРІЄВСЬКИЙ Дмитро Йосипович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

перший заступник голови Комітету – СКУРАТОВСЬКИЙ Сергій Іванович – народний депутат України, фракція Радикальної партії Олега Ляшка;

заступник голови Комітету – БАБАК Альона Валеріївна – народний депутат України, фракція Політичної партії “Об’єднання “САМОПОМІЧ”;

заступник голови Комітету – КОДОЛА Олександр Михайлович – народний депутат України, фракція  Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;

заступник голови Комітету – САБАШУК Петро Павлович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

заступник голови комітету – ШИНЬКОВИЧ Андрій Васильович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

секретар Комітету – СТАШУК Віталій Филимонович – народний депутат України, фракція  Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;

члени Комітету:

ГАЛЬЧЕНКО Андрій Володимирович – народний депутат України, фракція Політичної партії “Опозиційний блок”;

ЗУБИК Володимир Володимирович – народний депутат України, депутатська група “Економічний розвиток”;

ІВАХІВ Степан Петрович – народний депутат України, депутатська група “Воля народу”;

МАРЧЕНКО Олександр Олександрович – народний депутат України, позафракційний;

3) Комітет з питань бюджету:

Голова Комітету – ПАВЕЛКО Андрій Васильович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

перший заступник голови Комітету – ДЕРКАЧ Андрій Леонідович – народний депутат України, депутатська група “Воля народу”;

заступник голови Комітету – КРИВЕНКО Віктор Миколайович – народний депутат України, фракція Політичної партії “Об’єднання “САМОПОМІЧ”;

заступник голови Комітету – МЕЛЬНИК Сергій Іванович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

заступник голови Комітету –заступник голови Комітету – САВЧЕНКО Олексій Юрійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

секретар Комітету – ШКВАРИЛЮК Володимир Васильович – народний депутат України, фракція  Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;

члени Комітету:

ВАНАТ Петро Михайлович – народний депутат України, фракція  Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;

ГЄЛЛЄР Євгеній Борисович – народний депутат України, депутатська група “Економічний розвиток”;

ГОРБУНОВ Олександр Володимирович – народний депутат України, фракція  Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;

ГОРДЄЄВ Андрій Анатолійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

ДУБНЕВИЧ Богдан Васильович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

ІЩЕЙКІН Костянтин Євгенович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

КРУЛЬКО Іван Іванович – народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”;

КУЛІЧЕНКО Іван Іванович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

ЛЕВЧЕНКО Юрій Володимирович – народний депутат України, позафракційний;

МАТВІЄНКО Анатолій Сергійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

МЕДУНИЦЯ Олег Вячеславович – народний депутат України, фракція  Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;

МОЛОТОК Ігор Федорович – народний депутат України, депутатська група “Воля народу”;

ПАВЛОВ Костянтин Юрійович – народний депутат України, фракція Політичної партії “Опозиційний блок”;

ПИНЗЕНИК Віктор Михайлович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

ПРЕСМАН Олександр Семенович – народний депутат України, депутатська група “Економічний розвиток”;

РУДИК Сергій Ярославович – народний депутат України, позафракційний;

СКОРИК Микола Леонідович       – народний депутат України, фракція Політичної партії “Опозиційний блок”;

УНГУРЯН Павло Якимович – народний депутат України, фракція  Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;

ШЕВЧЕНКО Олександр Леонідович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

ШУФРИЧ Нестор Іванович – народний депутат України, фракція Політичної партії “Опозиційний блок”;

 

4) Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики
та місцевого самоврядування:

Голова Комітету – ВЛАСЕНКО Сергій Володимирович – народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”;

перший заступник голови Комітету – ЛЕДОВСЬКИХ Олена Володимирівна – народний депутат України, фракція  Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;

заступник голови Комітету – АМЕЛЬЧЕНКО Василь Васильович – народний депутат України, фракція Радикальної партії Олега Ляшка;

заступник голови Комітету – КУДЛАЄНКО Сергій Володимирович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

заступник голови Комітету – КУРИЛО Віталій Семенович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

секретар Комітету – ГОНЧАРЕНКО Олексій Олексійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

 

члени Комітету:

БАЛОГА Іван Іванович – народний депутат України, позафракційний;

БЕРЕЗЮК Олег Романович – народний депутат України, фракція Політичної партії “Об’єднання “САМОПОМІЧ”;

БОЙКО Олена Петрівна – народний депутат України, фракція  Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;

БУБЛИК Юрій Васильович – народний депутат України, позафракційний;

ГУЛЯЄВ Василь Олександрович – народний депутат України, депутатська група “Економічний розвиток”;

ДЕХТЯРЧУК Олександр Володимирович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

ДОБКІН Михайло Маркович – народний депутат України, фракція Політичної партії “Опозиційний блок”;

МАТВІЙЧУК Едуард Леонідович – народний депутат України, позафракційний;

РЕКА Андрій Олександрович – народний депутат України, фракція  Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;

ФЕДОРУК Микола Трохимович – народний депутат України, фракція  Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;

ШКРУМ Альона Іванівна – народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”;

 

 

5) Комітет з питань екологічної політики, природо­користування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи:

Голова Комітету – ТОМЕНКО Микола Володимирович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

перший заступник голови Комітету – ДИРІВ Анатолій Борисович – народний депутат України, фракція  Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;

заступник голови Комітету – ЛЕНСЬКИЙ Олексій Олексійович – народний депутат України, фракція Радикальної партії Олега Ляшка;

заступник голови Комітету – НЕДАВА Олег Анатолійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

секретар Комітету – ЄДНАК Остап Володимирович  – народний депутат України, фракція Політичної партії “Об’єднання “САМОПОМІЧ”;

члени Комітету:

БАРНА Степан Степанович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

БАЛИЦЬКИЙ Євген Віталійович – народний депутат України, фракція Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;

ВАЛЕНТИРОВ Сергій Васильович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

ДЗЮБЛИК Павло Володимирович – народний депутат України, фракція  Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;

КОЛЄСНІКОВ Дмитро Валерійович – народний депутат України, фракція Політичної партії “Опозиційний блок”;

МОСКАЛЕНКО Ярослав Миколайович – народний депутат України, депутатська група “Воля народу”;

РИБАК Іван Петрович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

САЖКО Сергій Миколайович – народний депутат України, фракція Політичної партії “Опозиційний блок”;

ТРИГУБЕНКО Сергій Миколайович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

ЧЕПИНОГА Віталій Михайлович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

 

 

6) Комітет з питань економічної політики:

Голова Комітету – ІВАНЧУК Андрій Володимирович – народний депутат України, фракція  Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;

перший заступник голови Комітету – КАЦУБА Володимир Михайлович – народний депутат України, депутатська група “Воля народу”;

заступник голови Комітету – ДОВГИЙ Олесь Станіславович – народний депутат України, позафракційний;

заступник голови Комітету – СОЛОВЕЙ Юрій Ігорович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

секретар Комітету – МАТКІВСЬКИЙ Богдан Миронович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

члени Комітету:

БЕРЕЗКІН Станіслав Семенович – народний депутат України, депутатська група “Економічний розвиток”;

ВОРОПАЄВ Юрій   Миколайович – народний депутат України, фракція Політичної партії “Опозиційний блок”;

ДЕНИСЕНКО Анатолій Петрович – народний депутат України, позафракційний;

КОШЕЛЄВА Альона Володимирівна – народний депутат України, фракція Радикальної партії Олега Ляшка;

КРИВЕНКО Вадим Валерійович – народний депутат України, фракція  Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;

МАТВІЄНКОВ Сергій Анатолійович – народний депутат України, фракція Політичної партії “Опозиційний блок”;

ПОРОШЕНКО Олексій Петрович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

ПТАШНИК Вікторія Юріївна – народний депутат України, фракція Політичної партії “Об’єднання “САМОПОМІЧ”;

ФАЄРМАРК Сергій Олександрович – народний депутат України, фракція  Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;

ЧЕКІТА Геннадій Леонідович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

 

 

7) Комітет з питань європейської інтеграції:

Голова Комітету – ГЕРАЩЕНКО Ірина Володимирівна – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

перший заступник голови Комітету – СЕМЕРАК Остап Михайлович – народний депутат України, фракція Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;

заступник голови Комітету – АРТЕМЕНКО Андрій Вікторович – народний депутат України, фракція Радикальної партії Олега Ляшка;

заступник голови Комітету – ІОНОВА Марія Миколаївна – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

заступник голови Комітету – ПАВЛЕНКО Ростислав Миколайович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

секретар Комітету – заступник голови Комітету – СОТНИК Олена Сергіївна – народний депутат України, фракція Політичної партії “Об’єднання “САМОПОМІЧ”;

члени Комітету:

БАЛОГА Віктор Іванович – народний депутат України, позафракційний;

ВІЛКУЛ Олександр Юрійович – народний депутат України, фракція Політичної партії “Опозиційний блок”;

МАСОРІНА Олена Сергіївна – народний депутат України, фракція  Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;

НАЙЄМ Мустафа-Масі – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

ТИМОШЕНКО Юлія Володимирівна – народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”;

ТІМІШ Григорій Іванович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

ФІРСОВ Єгор Павлович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

ЮРИНЕЦЬ Оксана Василівна – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

8) Комітет з питань законодавчого забезпечення право­охоронної діяльності:

Голова Комітету – КОЖЕМ’ЯКІН Андрій Анатолійович – народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”;

перший заступник голови Комітету – ПАЛАМАРЧУК Микола Петрович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

заступник голови Комітету – КОСТЕНКО Павло Петрович – народний депутат України, фракція Політичної партії “Об’єднання “САМОПОМІЧ”;

заступник голови Комітету – КУПРІЙ Віталій Миколайович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

заступник голови Комітету – МОСІЙЧУК Ігор Володимирович – народний депутат України, фракція Радикальної партії Олега Ляшка;

секретар Комітету – ГЕРАЩЕНКО Антон Юрійович – народний депутат України, фракція  Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;

члени Комітету:

БАРВІНЕНКО Віталій Дмитрович – народний депутат України, депутатська група “Економічний розвиток”;

БЕЗБАХ Яків Якович – народний депутат України, позафракційний;

БУХАРЄВ Владислав Вікторович – народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”;

ДЕЙДЕЙ Євген Сергійович – народний депутат України, фракція  Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;

КОРОЛЬ Віктор Миколайович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

КОТВІЦЬКИЙ Ігор Олександрович – народний депутат України, фракція  Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;

ЛУЦЕНКО Юрій Віталійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

МАЦОЛА Роман Миколайович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

МИСИК Володимир Юрійович – народний депутат України, позафракційний;

МІРОШНИЧЕНКО Юрій Романович – народний депутат України, фракція Політичної партії “Опозиційний блок”;

СОЛЯР Володимир Миронович – народний депутат України, фракція  Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;

ШЕНЦЕВ Дмитро Олексійович – народний депутат України, позафракційний;

ЯЦЕНКО Антон Володимирович – народний депутат України, депутатська група “Економічний розвиток”;

9) Комітет з питань запобігання та протидії корупції:

Голова Комітету – СОБОЛЄВ Єгор Вікторович – народний депутат України, фракція Політичної партії “Об’єднання “САМОПОМІЧ”;

перший заступник голови Комітету – САВЧУК Юрій Петрович – народний депутат України, фракція  Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;

заступник голови Комітету – БЕРЕЗА Борислав Юхимович – народний депутат України, позафракційний;

заступник голови Комітету – ГАРБУЗ Юрій Григорійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

заступник голови Комітету – ПОПОВ Ігор Володимирович – народний депутат України, фракція Радикальної партії Олега Ляшка;

заступник голови Комітету – ЧУМАК Віктор Васильович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

секретар Комітету – ДОБРОДОМОВ Дмитро Євгенович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

члени Комітету:

АРТЮШЕНКО Ігор Андрійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

БАРНА Олег Степанович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

ІЛЬЮК Артем Олександрович – народний депутат України, депутатська група “Економічний розвиток”;

ДЕРЕВ’ЯНКО Юрій Богданович – народний депутат України, позафракційний;

ДУНАЄВ Сергій Володимирович – народний депутат України, фракція Політичної партії “Опозиційний блок”;

КРИВОХАТЬКО Вадим Вікторович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

ЛАНЬО Михайло Іванович – народний депутат України, депутатська група “Воля народу”;

ЛЕЩЕНКО Сергій Анатолійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

ЛУЦЕНКО Ігор Вікторович – народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”;

МАТЕЙЧЕНКО Костянтин Володимирович – народний депутат України, фракція  Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;

МЕЛЬНИЧУК Іван Іванович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

МИРНИЙ Іван Миколайович        – народний депутат України, фракція Політичної партії “Опозиційний блок”;

ОСУХОВСЬКИЙ Олег Іванович – народний депутат України, позафракційний;

ПАРАСЮК Володимир Зіновійович – народний депутат України, позафракційний;

ТИМОШЕНКО Юрій Володимирович – народний депутат України, фракція  Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;

10) Комітет у закордонних справах:

Голова Комітету – ГОПКО Ганна Миколаївна – народний депутат України, фракція Політичної партії “Об’єднання “САМОПОМІЧ”;

перший заступник голови Комітету – КЛИМПУШ-ЦИНЦАДЗЕ Іванна Орестівна – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

заступник голови Комітету – ВОВК Віктор Іванович – народний депутат України, фракція Радикальної партії Олега Ляшка;

заступник голови Комітету – ГУЗЬ Ігор Володимирович – народний депутат України, фракція  Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;

заступник голови Комітету – ТАРАСЮК Борис Іванович – народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”;

секретар Комітету – ПРИСЯЖНЮК Олександр Анатолійович – народний депутат України, фракція  Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;

члени Комітету:

АР’ЄВ Володимир Ігорович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

ЗАЛІЩУК Світлана Петрівна – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

ЛАРІН Сергій Миколайович – народний депутат України, фракція Політичної партії “Опозиційний блок”;

ЛЬОВОЧКІНА Юлія Володимирівна – народний депутат України, фракція Політичної партії “Опозиційний блок”;

11) Комітет з питань інформатизації та зв’язку:

Голова Комітету – ДАНЧЕНКО Олександр Іванович – народний депутат України, фракція Політичної партії “Об’єднання “САМОПОМІЧ”;

перший заступник голови Комітету – ЛУК’ЯНЧУК Руслан Валерійович – народний депутат України, фракція  Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;

заступник голови Комітету – ГРИНІВ Ігор Олексійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

заступник голови Комітету – УСОВ Костянтин Глібович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

секретар Комітету – МАТУЗКО Олена Олександрівна – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

члени Комітету:

БАБЕНКО Валерій Борисович – народний депутат України, фракція  Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;

МОРОКО Юрій Миколайович – народний депутат України, фракція Політичної партії “Опозиційний блок”; СЕМЕНУХА Роман Сергійович – народний депутат України, фракція Політичної партії “Об’єднання “САМОПОМІЧ”;

ТУРЧИНОВ Олександр Валентинович – народний депутат України, фракція  Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;

 

 

12) Комітет з питань культури і духовності:

Голова Комітету – КНЯЖИЦЬКИЙ Микола Леонідович – народний депутат України, фракція  Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;

перший заступник голови Комітету – ПОДОЛЯК Ірина Ігорівна – народний депутат України, фракція Політичної партії “Об’єднання “САМОПОМІЧ”;

заступник голови Комітету – ЄЛЕНСЬКИЙ Віктор Євгенович – народний депутат України, фракція  Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;

секретар Комітету – МАТІОС Марія Василівна – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

члени Комітету:

БОРДЮГ Інна Леонідівна – народний депутат України, фракція Радикальної партії Олега Ляшка;

НОВИНСЬКИЙ Вадим Владиславович – народний депутат України, фракція Політичної партії “Опозиційний блок”;

ТАРУТА Сергій Олексійович – народний депутат України, позафракційний;

13) Комітет з питань науки і освіти:

Голова Комітету – ГРИНЕВИЧ Лілія Михайлівна – народний депутат України, фракція  Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;

перший заступник голови Комітету – СПІВАКОВСЬКИЙ Олександр Володимирович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

заступник голови Комітету – КИРИЛЕНКО Іван Григорович – народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”;

заступник голови Комітету – СКРИПНИК Олексій Олексійович – народний депутат України, фракція Політичної партії “Об’єднання “САМОПОМІЧ”;

секретар Комітету – ПОПЛАВСЬКИЙ Михайло Михайлович – народний депутат України, депутатська група “Воля народу”;

члени Комітету:

КРЕМІНЬ Тарас Дмитрович – народний депутат України, фракція  Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;

ЛИТВИН Володимир Михайлович – народний депутат України, депутатська група “Воля народу”;

14) Комітет з питань національної безпеки і оборони:

Голова Комітету – ПАШИНСЬКИЙ Сергій Володимирович – народний депутат України, фракція  Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;

перший заступник голови Комітету – СЕМЕНЧЕНКО Семен    Ігорович – народний депутат України, фракція Політичної партії “Об’єднання “САМОПОМІЧ”;

заступник голови Комітету – БІЛЕЦЬКИЙ Андрій Євгенійович – народний депутат України, позафракційний;

заступник голови Комітету – БОГУСЛАЄВ Вячеслав Олександрович – народний депутат України, депутатська група “Воля народу”;

заступник голови Комітету – МАМЧУР Юлій Валерійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

заступник голови Комітету – МЕЛЬНИЧУК Сергій Петрович – народний депутат України, фракція Радикальної партії Олега Ляшка;

заступник голови Комітету – ЯРОШ Дмитро Анатолійович – народний депутат України, позафракційний;

секретар Комітету – ВІННИК Іван Юлійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

члени Комітету:

БЕРЕЗА Юрій Миколайович – народний депутат України, фракція  Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;

ГВОЗДЬОВ Михайло Олексійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

ГЕРАСИМОВ Артур Володимирович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

КОНСТАНТІНОВСЬКИЙ Вячеслав Леонідович – народний депутат України, фракція  Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;

ЛЕВУС Андрій Мар’янович – народний депутат України, фракція  Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;

ЛЬОВОЧКІН Сергій Володимирович – народний депутат України, фракція Політичної партії “Опозиційний блок”;

ПАСТУХ Тарас Тимофійович – народний депутат України, позафракційний;

САВЧЕНКО Надія Вікторівна – народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”;

ТИМЧУК Дмитро Борисович – народний депутат України, фракція  Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;

ТЕТЕРУК Андрій Анатолійович – народний депутат України, фракція  Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;

ФРІЗ Ірина Василівна – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

ЧОРНОВОЛ Тетяна Миколаївна – народний депутат України, фракція  Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;

 

15) Комітет з питань охорони здоров’я:

Голова Комітету – БОГОМОЛЕЦЬ Ольга Вадимівна – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

перший заступник голови Комітету – КОРЧИНСЬКА Оксана Анатоліївна – народний депутат України, фракція Радикальної партії Олега Ляшка;

заступник голови Комітету – ШИПКО Андрій Федорович – народний депутат України, депутатська група “Економічний розвиток”;

заступник голови Комітету – СИСОЄНКО Ірина Володимирівна – народний депутат України, фракція Політичної партії “Об’єднання “САМОПОМІЧ”;

заступник голови Комітету – ДОНЕЦЬ Тетяна Анатоліївна – народний депутат України, фракція  Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;

секретар Комітету – КОЛГАНОВА Олена Валеріївна – народний депутат України, фракція  Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;

члени Комітету:

БАХТЕЄВА Тетяна Дмитрівна – народний депутат України, фракція Політичної партії “Опозиційний блок”;

БІЛОВОЛ Олександр Миколайович – народний депутат України, депутатська група “Економічний розвиток”;

МУСІЙ Олег Степанович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

ШУРМА Ігор Михайлович – народний депутат України, фракція Політичної партії “Опозиційний блок”;

ЯРИНІЧ Костянтин Володимирович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

16) Комітет з питань  паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки:

Голова Комітету – МАРТИНЕНКО Микола Володимирович – народний депутат України, фракція  Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;

перший заступник голови Комітету – ДОМБРОВСЬКИЙ Олександр Георгійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

заступник голови Комітету – БЄЛЬКОВА Ольга Валентинівна – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

заступник голови Комітету – НАСАЛИК Ігор Степанович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

заступник голови Комітету – ОНИЩЕНКО Олександр Романович – народний депутат України, депутатська група “Воля народу”;

секретар Комітету – ВОЙЦІЦЬКА Вікторія Михайлівна – народний депутат України, фракція Політичної партії “Об’єднання “САМОПОМІЧ”;

 

члени Комітету:

БАНДУРОВ Володимир Володимирович – народний депутат України, депутатська група “Воля народу”;

БАТЕНКО Тарас Іванович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

БОНДАР Михайло     Леонтійович – народний депутат України, фракція  Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;

ЗВЯГІЛЬСЬКИЙ Юхим Леонідович – народний депутат України, фракція Політичної партії “Опозиційний блок”;

ІОФФЕ Юлій Якович  – народний депутат України, фракція Політичної партії “Опозиційний блок”;

КАЦЕР-БУЧКОВСЬКА Наталія Володимирівна – народний депутат України, фракція  Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;

КЛЮЄВ Сергій Петрович – народний депутат України, позафракційний;

КОВАЛЬЧУК Віталій Анатолійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

КОНОНЕНКО Ігор Віталійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

КСЕНЖУК Олександр Степанович – народний депутат України, фракція  Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;

КУЛІЧ Валерій Петрович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

ЛІВІК Олександр Петрович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

ЛОПУШАНСЬКИЙ Андрій Ярославович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

МАРТОВИЦЬКИЙ Артур Володимирович – народний депутат України, фракція Політичної партії “Опозиційний блок”;

ПІДЛІСЕЦЬКИЙ Лев Теофілович – народний депутат України, фракція Політичної партії “Об’єднання “САМОПОМІЧ”;

РЯБЧИН Олексій Михайлович – народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”;

ЧИЖМАРЬ Юрій Васильович – народний депутат України, фракція Радикальної партії Олега Ляшка;   17) Комітет з питань податкової та митної політики:

Голова Комітету – НАСІРОВ Роман Михайлович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

перший заступник голови Комітету – ЖУРЖІЙ Андрій Валерійович – народний депутат України, фракція Політичної партії “Об’єднання “САМОПОМІЧ”;

заступник голови Комітету – ВОЗНЮК Юрій Володимирович – народний депутат України, фракція  Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;

заступник голови Комітету – РАЗВАДОВСЬКИЙ Віктор Йосипович – народний депутат України, депутатська група “Воля народу”;

заступник голови Комітету – РИБАЛКА Сергій Вікторович – народний депутат України, фракція Радикальної партії Олега Ляшка;

заступник голови Комітету – ФРОЛОВ Микола Олександрович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

секретар Комітету – КРИШИН Олег Юрійович – народний депутат України, фракція  Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;

члени Комітету:

АНТОНИЩАК Андрій Федорович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

БАЛОГА Павло Іванович – народний депутат України, позафракційний;

ГЕРЕГА Олександр Володимирович – народний депутат України, позафракційний;

ГОЛОВКО Михайло Йосипович – народний депутат України, позафракційний;

ГОРВАТ Роберт Іванович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

ГУДЗЕНКО Віталій Іванович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

ДОЛЖЕНКОВ Олександр Валерійович – народний депутат України, фракція Політичної партії “Опозиційний блок”;

ЄВЛАХОВ Анатолій Сергійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

ЗАСТАВНИЙ Роман Йосипович – народний депутат України, фракція  Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;

ІЩЕНКО Валерій Олександрович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

КІРШ Олександр Вікторович – народний депутат України, фракція Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;

КІСЕЛЬОВ Андрій Миколайович – народний депутат України, фракція Політичної партії “Опозиційний блок”;

КУРЯЧИЙ Максим Павлович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

КОБЦЕВ Михайло Валентинович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

КОЗАК Тарас Романович – народний депутат України, фракція Політичної партії “Опозиційний блок”;

ЛАВРИК Микола Іванович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

МУРАЄВ Євгеній Володимирович – народний депутат України, позафракційний;

НИЧИПОРЕНКО Валентин Миколайович – народний депутат України, депутатська група “Економічний розвиток”;

ОСТРІКОВА Тетяна Георгіївна – народний депутат України, фракція Політичної партії “Об’єднання “САМОПОМІЧ”;

ПРОДАН Оксана Петрівна – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

СВЯТАШ Дмитро Володимирович – народний депутат України, позафракційний;

СИДОРЧУК Вадим Васильович – народний депутат України, фракція  Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;

СТОРОЖУК Дмитро Анатолійович – народний депутат України, фракція  Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;

ХОМУТИННІК Віталій Юрійович – народний депутат України, депутатська група “Економічний розвиток”;

ЮЖАНІНА Ніна Петрівна – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

ЮРИК Тарас Зіновійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

 

 

18) Комітет з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин:

Голова Комітету – НЕМИРЯ Григорій Михайлович – народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”;

перший заступник голови Комітету – ПАЦКАН Валерій Васильович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

заступник голови Комітету – ЛОГВИНСЬКИЙ Георгій  Володимирович – народний депутат України, фракція  Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;

заступник голови Комітету – ФЕЛЬДМАН Олександр Борисович – народний депутат України, позафракційний;

секретар Комітету – РАБІНОВИЧ Вадим Зіновійович – народний депутат України, фракція Політичної партії “Опозиційний блок”;

члени Комітету:

БРЕНЗОВИЧ Василь Іванович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

ДЖЕМІЛЄВ Мустафа  – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

СУСЛОВА Ірина Миколаївна – народний депутат України, фракція Політичної партії “Об’єднання “САМОПОМІЧ”;

19) Комітет з питань правової політики  та правосуддя:

Голова Комітету – КНЯЗЕВИЧ Руслан Петрович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

перший заступник голови Комітету – ЄМЕЦЬ Леонід Олександрович – народний депутат України, фракція  Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;

заступник голови Комітету – АЛЄКСЄЄВ Сергій Олегович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

заступник голови Комітету – КІССЕ Антон Іванович – народний депутат України, депутатська група “Економічний розвиток”;

заступник голови Комітету – ЯНІЦЬКИЙ Василь Петрович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

секретар Комітету – ЛОЗОВОЙ Андрій Сергійович – народний депутат України, фракція Радикальної партії Олега Ляшка;

 

члени Комітету:

АГАФОНОВА Наталія Володимирівна – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

АЛЕКСЄЄВ Ігор Сергійович – народний депутат України, фракція  Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;

ГОЛУБ Владислав Володимирович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

ГОЛУБОВ Дмитро Іванович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

ГРАНОВСЬКИЙ Олександр Михайлович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

ДЕНИСЕНКО Андрій Сергійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

ДЕНИСЕНКО Вадим Ігорович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

ЖЕВАГО Костянтин Валентинович – народний депутат України, позафракційний;

ІЛЛЄНКО Андрій Юрійович – народний депутат України, позафракційний;

КІВАЛОВ Сергій Васильович – народний депутат України, позафракційний;

ЛАПІН Ігор Олександрович – народний депутат України, фракція  Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;

МАКЕДОН Юрій Миколайович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

МЕЛЬНИЧЕНКО Володимир Володимирович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

МІЩЕНКО Сергій Григорович – народний депутат України, позафракційний;

НІМЧЕНКО Василь Іванович – народний депутат України, фракція Політичної партії “Опозиційний блок”;

НОВАК Наталія Василівна – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

ПИСАРЕНКО Валерій Володимирович – народний депутат України,  позафракційний;

ПОМАЗАНОВ Андрій Віталійович – народний депутат України, фракція  Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;

РОМАНЮК Роман Сергійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

СИДОРОВИЧ Руслан Михайлович – народний депутат України, фракція Політичної партії “Об’єднання “САМОПОМІЧ”;

СОБОЛЄВ Сергій Владиславович – народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”;

СУПРУНЕНКО Олександр Іванович – народний депутат України, позафракційний;

ТКАЧУК Геннадій Віталійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

ФІЛАТОВ Борис Альбертович – народний депутат України, позафракційний;

ЧЕРНЕНКО Олександр Миколайович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

ШПЕНОВ Дмитро Юрійович – народний депутат України, фракція Політичної партії “Опозиційний блок”;

 

20) Комітет з питань промислової політики та підприємництва:

Голова Комітету – ГАЛАСЮК Віктор Валерійович – народний депутат України, фракція Радикальної партії Олега Ляшка;

перший заступник голови Комітету – ЄФІМОВ Максим Вікторович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

заступник голови Комітету – ГІРШФЕЛЬД Анатолій Мусійович – народний депутат України, депутатська група “Воля народу”;

заступник голови Комітету – КІРАЛЬ Сергій Іванович – народний депутат України, фракція Політичної партії “Об’єднання “САМОПОМІЧ”;

заступник голови Комітету – КУЖЕЛЬ Олександра Володимирівна – народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”;

заступник голови Комітету – РОЗЕНБЛАТ Борислав Соломонович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

секретар Комітету – ХМІЛЬ Михайло Михайлович – народний депутат України, фракція  Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;

члени Комітету:

ДУБІНІН Олександр Іванович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

КРИВОШЕЯ Геннадій Григорович – народний депутат України, фракція  Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;

МАРКЕВИЧ Ярослав Володимирович – народний депутат України, фракція Політичної партії “Об’єднання “САМОПОМІЧ”;

НЕЧАЄВ Олександр Ігоревич      – народний депутат України, фракція Політичної партії “Опозиційний блок”;

21) Комітет з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України:

Голова Комітету –

перший заступник голови Комітету – ПИНЗЕНИК Павло Васильович – народний депутат України, фракція  Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;

заступник голови Комітету – АРЕШОНКОВ Володимир Юрійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

заступник голови Комітету – БОНДАР Віктор Васильович – народний депутат України, депутатська група “Воля народу”;

заступник голови Комітету – КУПРІЄНКО Олег Васильович – народний депутат України, фракція Радикальної партії Олега Ляшка;

секретар Комітету – ЛУБІНЕЦЬ Дмитро Валерійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

члени Комітету:

ВОЙЦЕХОВСЬКА Світлана Михайлівна – народний депутат України, фракція  Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;

ЄФРЕМОВА Ірина Олексіївна – народний депутат України, фракція  Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;

КИШКАР Павло Миколайович – народний депутат України, фракція Політичної партії “Об’єднання “САМОПОМІЧ”;

ПАПІЄВ Михайло Миколайович – народний депутат України, фракція Політичної партії “Опозиційний блок”;

ШЛЕМКО Дмитро Васильович – народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”;

22) Комітет з питань свободи слова та інформаційної політики:

Голова Комітету – СЮМАР Вікторія Петрівна – народний депутат України, фракція  Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;

перший заступник голови Комітету – ЧЕРВАКОВА Ольга Валеріївна – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

заступник голови Комітету – ВИСОЦЬКИЙ Сергій Віталійович – народний депутат України, фракція  Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;

заступник голови Комітету – ОПАНАСЕНКО Олександр    Валерійович – народний депутат України, фракція Політичної партії “Об’єднання “САМОПОМІЧ”;

секретар Комітету – КОНДРАТЮК Олена Костянтинівна – народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”;

члени Комітету:

АБДУЛЛІН Олександр Рафкатович – народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”;

ОНУФРИК Богдан Семенович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

ПАВЛЕНКО Юрій Олексійович – народний депутат України, фракція Політичної партії “Опозиційний блок”;

СОЧКА Олександр Олександрович – народний депутат України, фракція  Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;

23) Комітет з питань сім’ї, молодіжної політики та спорту:

Голова Комітету – ПАЛАТНИЙ Артур Леонідович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

перший заступник голови Комітету – ВЕЛИЧКОВИЧ Микола Романович – народний депутат України, фракція  Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;

заступник голови Комітету – ПЕТРЕНКО Олег Миколайович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

заступник голови Комітету – СИЛАНТЬЄВ Денис Олегович – народний депутат України, фракція Радикальної партії Олега Ляшка;

секретар Комітету – РОМАНОВА Анна Анатоліївна – народний депутат України, фракція Політичної партії “Об’єднання “САМОПОМІЧ”;

члени Комітету:

СПОРИШ Іван Дмитрович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

24) Комітет з питань соціальної політики, зайнятості
та пенсійного забезпечення:

Голова Комітету – ДЕНІСОВА Людмила Леонтіївна – народний депутат України, фракція  Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;

перший заступник голови Комітету – КАПЛІН Сергій Миколайович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

заступник голови Комітету – КУНІЦИН Сергій Володимирович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

секретар Комітету – ВЕСЕЛОВА Наталія Василівна – народний депутат України, фракція Політичної партії “Об’єднання “САМОПОМІЧ”;

члени Комітету:

БАКУЛІН Євген Миколайович – народний депутат України, фракція Політичної партії “Опозиційний блок”;

КОРОЛЕВСЬКА Наталія Юріївна – народний депутат України, фракція Політичної партії “Опозиційний блок”;

25) Комітет у справах  ветеранів та інвалідів:

Голова Комітету – ТРЕТЬЯКОВ Олександр Юрійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

перший заступник голови Комітету – БУРБАК Максим Юрійович – народний депутат України, фракція  Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;

заступник голови Комітету – РИБЧИНСЬКИЙ Євген Юрійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

заступник голови Комітету – ГАВРИЛЮК Михайло Віталійович – народний депутат України, фракція  Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;

заступник голови Комітету – ШУХЕВИЧ Юрій-Богдан Романович – народний депутат України, фракція Радикальної партії Олега Ляшка;

секретар Комітету – МІРОШНИК Андрій Миколайович – народний депутат України, фракція Політичної партії “Об’єднання “САМОПОМІЧ”;

члени Комітету:

БОЙКО Юрій Анатолійович         – народний депутат України, фракція Політичної партії “Опозиційний блок”;

ЗАГОРІЙ Гліб Володимирович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

ЄРЕМЕЄВ Ігор Миронович – народний депутат України, депутатська група “Воля народу”;

26) Комітет з питань транспорту:

Голова Комітету – ДУБНЕВИЧ Ярослав Васильович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

перший заступник голови Комітету – ВАСЮНИК Ігор Васильович – народний депутат України, фракція  Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;

заступник голови Комітету – АТРОШЕНКО Владислав Анатолійович – народний депутат України, позафракційний;

заступник голови Комітету – КОЗИР Борис Юрійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

заступник голови Комітету – ШКІРЯ Ігор Миколайович – народний депутат України, депутатська група “Економічний розвиток”;

секретар Комітету – ШАПОВАЛОВ Юрій Анатолійович – народний депутат України, депутатська група “Воля народу”;

члени Комітету:

БІЛИЙ Олексій Петрович – народний депутат України, фракція Політичної партії “Опозиційний блок”;

ГУСАК Володимир Георгійович – народний депутат України, фракція Політичної партії “Опозиційний блок”;

ДІДЕНКО Ігор Анатолійович – народний депутат України, фракція Політичної партії “Об’єднання “САМОПОМІЧ”;

ЄВТУШОК Сергій Миколайович – народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”;

КАДИКАЛО Микола Олегович – народний депутат України, фракція  Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;

КОРЧИК Віталій Андрійович – народний депутат України, фракція  Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;

ЛІНЬКО Дмитро Володимирович – народний депутат України, фракція Радикальної партії Олега Ляшка;

ОСТАПЧУК Віктор Миколайович – народний депутат України, депутатська група “Економічний розвиток”

ПОБЕР Ігор Миколайович  – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

ПОНОМАРЬОВ Олександр Сергійович – народний депутат України, депутатська група “Воля народу”;

СОЛЬВАР Руслан Миколайович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

СУГОНЯКО Олександр Леонідович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

УРБАНСЬКИЙ Олександр Ігорович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

 

27) Комітет з питань  фінансової політики  і банківської діяльності:

Голова Комітету –

перший заступник голови Комітету – КЛІМОВ Леонід Михайлович – народний депутат України, депутатська група “Економічний розвиток”;

заступник голови Комітету – ДЕМЧАК Руслан Євгенійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

заступник голови Комітету – ДЗЕНЗЕРСЬКИЙ Денис Вікторович – народний депутат України, фракція  Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;

заступник голови Комітету – КИРИЧЕНКО Олексій Миколайович – народний депутат України, фракція Радикальної партії Олега Ляшка;

заступник голови Комітету – ЛАВРИК Олег Васильович – народний депутат України, фракція Політичної партії “Об’єднання “САМОПОМІЧ”;

секретар Комітету – ПОЛЯКОВ Максим Анатолійович – народний депутат України, фракція  Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;

члени Комітету:

ДОВБЕНКО Михайло Володимирович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

ЖОЛОБЕЦЬКИЙ Олександр Олександрович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

КУБІВ Степан Іванович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

РІЗАНЕНКО Павло Олександрович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”;

РОМАНЮК Віктор Миколайович – народний депутат України, фракція  Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;

СОЛОД Юрій Васильович – народний депутат України, фракція Політичної партії “Опозиційний блок”;

ФУРСІН Іван Геннадійович – народний депутат України, депутатська група “Воля народу”;

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.