дивись.info

Садовий хоче, щоб усі були разом

Садовий хоче, щоб усі були разом

Львів відзначає День місцевого самоврядування. У зв’язку з подіями на сході України, цьогоріч захід відбувся у форматі спільної молитви у Домініканському Соборі (площа Музейна, 1). У спільній молитві люди просили у Бога миру і спокою для нашої країни, для усіх місцевих громад України – і на Сході, і на Заході, повідомила прес-служба Львівської міської ради.

«Незвично бачитись всім разом, в такому середовищі, незвично бачитись структурі, яка покликана займатись певними бюрократичними моментами, щоб життя людей ставало краще, бачитись усім разом у храмі Божому, перед обличчям Божим.

Сьогодні маємо особливу нагоду, у День місцевого самоврядування, подякувати Богу, адже цей рік, який ми прожили і живемо далі, ще був і залишається дуже складним. Завдяки кожному з вас, на місцях вашої праці, ми зуміли у надзвичайно складний рік зберегти мир і спокій. Допомогти кожному з нас, львів’янам, відчути, що наше місто є добре, миле і безпечне місто, в якому живий і присутній Господь Бог.

І тому сьогодні ми зібрались в храмі Божому, там, де є Господь, щоб подякувати йому і попросити наснаги до дальшого життя, тому що перед обличчям Божим ми знімаємо маски і стаємо тими, ким є насправді, а ми є дітьми Божими. Тому ми розпочинаємо цю молитву з благословення нашого владики Венедикта», – зазначив о. Павло Дроздяк, капелан Львівської міської ради.

«У День місцевого самоврядування хочу привітати вас. Звичайно Львів відрізняється від інших міст України, не знаю, на скільки він стоїть рівнів вище, але коли перетинаємо кордон, і їдемо в Прагу чи Краків, або в Париж, мусимо розуміти, що Львів має куди рости. Дякуємо вам за те, що ви робите для нашого міста й околиць, за вашу працю, але зичу вам ніколи не зупинятись і бути ще кращими. Всім вам Божого благословення», – зазначив Владика Венедикт (Алексійчук).

«Мене часто питають: а коли востаннє міська рада збиралась на спільну молитву. Вона збирається цілий час, але в світлі останніх подій, можливо, Бог покерував так, що ми усі вперше молимось і просимо Господа Бога про мир і спокій у нашому місті, у нашій країні. Книга говорить те, що успіхом нашого міста є те, що владарює ним мир, а правителем є справедливість», – додав о. Павло Дроздяк.

«Ми сьогодні всі разом зібрались з нагоди Дня місцевого самоврядування, щоб помолитись за наше місто, за всі наші міста, всі села. Місцеве самоврядування – це життя наше кожного дня. І насправді дуже багато проблем, які ми з вами вирішуємо, і з’являються нові – така наша доля, але ми чомусь, останнім часом, дуже різко відчуваємо ті речі, які є. Хотів би, щоб ми з вами по-іншому їх побачили. Сталася біда – на Запорізькій АЕС вийшов з ладу один з блоків, ми всі нарікаємо, що є проблеми з відключенням, так вони є, але я думаю, що вони будуть вирішені. Приходять рахунки за комунальні платежі, звичайно, це боляче, але я би хотів, коли ми маємо такий жаль та біль, щоб ми згадали наших вояків, які зараз є на передовій, які зараз є в окопах і яким зараз не тепло, думаю їм холодно. 6 грудня ми маємо День захисників нашої вітчизни і сьогодні, напередодні цього дня, я би хотів звернутись до всіх нас, щоб ми підтримали цікаву ініціативу – всі ми на День святого Миколая, чи отримуємо подарунки, чи просимо про них – хтось отримує іграшки, хтось якісь речі. Я би хотів, щоб в цьому році ми просили святого Миколая, щоб він приніс теплі речі для наших вояків, замість іграшок для дітей, можливо якісь елементи захисту, замість того, без чого можемо обійтись. Ми повинні розуміти, що в нашій країні сьогодні війна і наші хлопці сьогодні гинуть. Сьогодні ми у наших містах дуже часто цей біль якось забуваємо, згадуючи тоді, коли йдуть похорони, а важливо про це пам’ятати кожного дня. Це наша з вами війна і ми, коли будемо разом, будемо дбати один за одного, тоді переможемо. Я бажаю всім добра, бажаю всім миру, щоб ми були мудрими і дбали про всіх тих, хто потребує нашої допомоги», – наголосив Андрій Садовий, міський голова Львова.

Нагадаємо, як зазначили в управлінні внутрішньої політики ЛМР, цього року було вирішено провести День самоврядування у храмі, оскільки духовенство активно брало участь у подіях на Майдані. Сьогодні ж Церква своєю присутністю та матеріальною підтримкою допомагає українським солдатам на Сході. Тому однозначно Церква – активний сегмент нашого суспільства, який пропонує свою позицію і активно підтримує його.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.