дивись.info

У Львові триває скандал із забудовником: у Садового не реагують (фото)

У Львові триває скандал із забудовником: у Садового не реагують (фото)

3 грудня 2014 року повинна була відбутись тристороння зустріч мешканців будинку на Кондукторській, 34 з забудовником на Сулими, 19 та франківською районною адміністрацією. Проте забудовник не з’явився на зустріч, а делегував замість себе представників новоствореного ОСББ та проектанта будинку. Тому зустріч перетворилась і перепалку мешканців двох будинків.

фото-7

«Ініціатором зустрічі був забудовник Андрій Дячишин. І мешканці будинку №34, що на вулиці Кондукторській прийшли аби висловити йому свою позицію. Проте людина, яка створила конфліктну ситуацію не прийшла на зустріч, прикрившись мешканцями новобудови», – каже депутат Львівської міської ради Святослав Макітра.

За словами депутата, така поведінка забудовника свідчить про те, що аргументів окрім як зіштовхнути лобом мешканців до мешканців вже немає.

«Нас намагаються протиставити мешканцям новозбудованого будинку. Проте ми не маємо до них жодних претензій. Ми апелюємо до забудовника, який порушивши закон та обманувши людей існуючого будинку та тих, котрі купили квартири забирає в одних і інших право на спільний дитячий майданчик. Ми хотіли сьогодні заслухати забудовника, проте він сховався від людей», – повідомив депутат.

Громада будинку на Кондукторській, 34 та мешканці новобудови не змогли дійти згоди. Представники забудовника і новоствореного ОСББ пропонують на ділянці, де був дитячий майданчик зробити заїзд до гаражів, а сам майданчик перенести впритул до проїжджої частини. Мешканці проти такої пропозиції і вимагають аби майданчик залишився на старому місці, а заїзду до гаражів там не може бути, адже таке планування є поза законом, про що свідчать містобудівні умови та обмеження, на які ні забудовник, ні адміністрація не зважає. Забудовник з цим не погоджується, ставлячи інтереси власників 4 гаражів вище інтересів дітей обох будинків, пише ПостМайдан.

фото-132
Коричневим – Новобудова. Сулими, 19 Помаранчевим – існуючий будинок. Кондукторська, 34 Червоним – територія дитячого майданчика згідно ухвали 2005 року Зеленим – проектований заїзд до гаражів, про що свідчить відповідний значок. Білим – 4 гаражі. Синім – пропозиція щодо встановлення дитмайданчика від забудовника. Жовтим – проїжджа частина.

Представники районної адміністрації залишились осторонь конфлікту, відмовившись висловити свою позицію.

«На запитання одного з мешканців будинку, яку позицію в конфлікті займає Франківська районна адміністрація, виконувач обов’язків голови відповів, що такі запитання є провокацією і я не буду на них відповідати. Прикро, але фактично адміністрація самоусунулась від проблеми, і не відстоюють інтересів мешканців», – каже Святослав Макітра.

Під час зборів громада Кондукторської 34 офіційно висловила свою позицію і донесла її до керівництва районної адміністрації. Мешканці вимагають від міської влади в особі мера Андрія Садового звернутись до суду з вимогою усунути порушення закону щодо невиконання ухвали Львівської міської ради та порушень містобудівних умов та обмежень і захистити право громади на дитячий майданчик.

фото-10

фото-9
Відповідь на звернення датована ще 2012 роком. Від того часу міська рада в курсі проблеми, але бездіяльна. З документу видно порушення пункту № 10. Міська влада не реагує.

П.С.За словами представника новоствореного ОСББ забудовник будинку на Сулими, 19 оскаржив у суді ухвалу про дитячий майданчик, яка була прийнята ще у 2005 році. Відповідно, якщо суд стане на сторону забудовника і скасує ухвалу про дитячий майданчик це буде прецедентом в історії Львівської міської ради.

фото-11 фото-12

фото-8
Ухвала сесії Львівської міської ради за 2005 рік, яку порушує забудовник.
Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.