дивись.info

Колодій відвідав поранених військовослужбовців (фото)

Колодій відвідав поранених військовослужбовців (фото)

             Сьогодні, 6 грудня, голова Львівської обласної ради Петро Колодій побував у Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону, повідомила прес-служба ЛОР.

         Голова Львівської обласної ради поспілкувався з пораненими військовослужбовцями, які перебувають тут на лікуванні; оглянув палати і відділення, де проходять лікування та реабілітацію військові, які отримали поранення  у зоні Антитерористичної операції.

Станом на сьогодні у Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону на лікуванні перебуває 98 військовослужбовців, які були поранені у зоні АТО; з них двоє – у важкому стані.

У своєму коментарі голова Львівської обласної ради Петро Колодій зазначив: „Наші військові показали те, що вони мужні, сильні та готові захищати свою державу. Відвідавши госпіталь, ми побачили людей, які отримали важкі поранення, пройшли довготривале час лікування, але в їхніх очах –  мужність, патріотизм. Вони знову готові йти на передову. Це те, що нікому не вдалося знищити в українському народові. Так, ми бачимо, що нині є кому боронити Україну, на захист якої український народ став від малого до великого. Ми маємо потужний волонтерський рух, до якого долучаються і школярі, і діти у дитячих садочках. У палатах, де лежать поранені військові, висять дитячі малюнки. Діти таким чином хочуть підтримати дух воїнів, дають їм наснаги на нові подвиги”.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.