дивись.info

Під час нічних чувань у соборі Воскресіння Христового буде прямий телеміст з Маріуполем, Одесою та Львовом (відео)

Під час нічних чувань у соборі Воскресіння Христового буде прямий телеміст з Маріуполем, Одесою та Львовом (відео)

10 грудня в Патріаршому соборі Воскресіння Христового під час нічних чувань відбуватиметься телеміст наживо з Маріуполем, Одесою та Львовом, щоб у молитві поєднати різні куточки України.

«У молитовних чуваннях візьме участь папський легат кардинал Кристоф Шенборн, Архиєпископ Відня, який у цей день перебуватиме в Києві з візитом з нагоди 25-річчя виходу УГКЦ з підпілля», – розповів Глава УГКЦ.

Блаженніший Святослав відзначив, що телеміст організовано спеціально цього дня, щоб «почути свідчення різних людей, які сьогодні переживають особливі обставини їхнього життя». «Таким чином ми зможемо подякувати Господу за 25 років свободи Церкви в Україні, а також поставити перед Боже обличчя всі наші потреби, страждання, аби разом відчути, що і сьогодні так сам, як Святіший Отець через свого легата є сьогодні з нами, – з нами є Господь Бог, що високі прагнення свободи, справедливості, незалежності, які ми разом відстоювали на Майдані, є цим Великим, яке надихає наше непросте сьогодення», – відзначив архиєрей.

Департамент інформації УГКЦ

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.