дивись.info

Порошенко: Ми готові запустити процес децентралізації влади

Порошенко: Ми готові запустити процес децентралізації влади

Українська влада готова розпочати процес децентралізації

Про це заявив президент України Петро Порошенко, вітаючи працівників органів місцевого самоврядування та територіальних громад, інформує прес-служба глави держави.

“Сьогодні громади хочуть жити по-новому і мати більше можливостей. Ми готові почати процес децентралізації влади. Необхідність таких змін особливо актуальна з наближенням виборів сільських, селищних, міських голів та депутатів місцевих рад”, – йдеться в повідомленні.

При цьому  Порошенко зазначив, що обрані громадами представники повинні бути готові отримати разом з широкими повноваженнями і відповідальність за життєдіяльність і розвиток територій.

“Саме від сумлінності, ініціативності та активності працівників органів місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад залежить рівень стандартів організації управління в містах, селах і селищах, якість виконання зобов’язань, забезпечення самостійності і дотримання принципу самоврядування громад”, – зазначив президент.

Нагадаємо, раніше  новопризначений спікер Ради Володимир Гройсман заявив,  що децентралізація влади може початися вже в січні 2015 року.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.