дивись.info

Для гімназії «Престиж» замість підвальної котельні збудували модульну (фото, відео)

Для гімназії «Престиж» замість підвальної котельні збудували модульну (фото, відео)

У листопаді 2014р. ЛМКП «Львівтеплоенерго» ввело в експлуатацію нову модульну котельню на вул. Ветеранів,11. Це дало змогу ліквідувати підвальну котельню, яка була розміщена в окремому підвальному приміщенні гімназії. Модульна котельня обслуговує гімназію «Престиж» та житловий будинок на вул.Базарна,50, повідомили у прес-службі ЛМР.

Монтаж котельні тривав неповних два місяці: з вересня по листопад. Вартість будівництва  – 2,5 млн.грн.

У модульній котельні встановлено сучасне високоекономічне обладнання, яке забезпечує високі техніко-економічні показники та значну економію енергоносіїв: котли з високим ККД – не менше 92%, насосні агрегати з частотним регулюванням обертів двигунів, прилади обліку, автоматизація і погодне регулювання котлами.

За словами директора гімназії «Престиж» Богдана Волошина, з роботою нової котельні спостерігається швидший прогрів шкільних приміщень.

Сумарні витрати газу і викиди шкідливих речових при його споживанні при влаштуванні індивідуальної модульної котельні є значно меншим за рахунок встановлення нових сучасних  котлів.

Варто зазначити, що такі котельні під’єднані до диспетчерських пунктів і тут нема постійного персоналу – їх обслуговують методом обходу. Усі параметри роботи котельні виведені на монітор диспетчера.

Автоматизація технічного процесу передбачає роботу всього обладнання в автоматичному режимі, без стороннього нагляду працівників. Тому, робота котельні не вимагає постійної присутності персоналу адже оснащена всіма необхідними пристроями безпеки.

У 2014 р. ЛМКП «Львівтеплоенерго» ліквідувало 10 підвальних котелень: вул. Січових Стрільців,12, Саксаганського,6, Дудаєва,19, Богуна,15, Пекарська,2,11, Зелена,95, Ветеранів,11, Базарна,28, Левинського,14.

kotelnia kotelnia4За словами начальника управління освіти ЛМР Галини Слічної, у Львові функціонує ще 9 навчальних закладів, де є наявні підвальні котельні.

 

У Львові функціонує ще 9 навчальних закладів, де є наявні підвальні котельні. «Ми близько 50% робіт виконали у 62-й школі, там також підвальна котельня, з облаштування там дахової котельні. Один корпус вже зроблений. Окрім того, в цьому році ми зробили корегування проектно-кошторисної інформації щодо облаштування  котельні у школі №57 на вул.Жовківські, поруч є садочок з пічним опаленням,то ж ми корегували проект, щоб була спільна котельня для двох закладів.

Також тривають роботи з облаштування дахової котельні у садочку №93. І у 95-му садочку теж будемо облаштовувати котельню. Дві  підвальні котельні ще є у вечірній школі, і 95-й садочок будемо облаштовувати у цій дитячій установі», – зазначила Галина Слічна.

Модульна котельня по вул. Ветеранів,11 – це вже третя котельня такого типу, побудована у ЛМКП «Львівтеплоенерго». Ще дві були побудовані у 2009 р. на вул.Б.Котика, 4 та на пр.Чорновола,2.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.