дивись.info

Садовий заявив, що відключень світла більше не буде

Садовий заявив, що відключень світла більше не буде

Міський голова Львова сьогодні спілкувався з керівником «Львівобленерго» та відповідним міністерством щодо відімкнень від електропостачання. Як запевнив керівник «Львівобленерго», відімкнень вже не планується, за умови, що не буде надзвичайних ситуацій чи подій, повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

«Ви бачите, яка сьогодні ситуація в енергетиці у нашій країні. Минулого тижня вийшов з ладу блок атомної станції і Львів «фонило». І не тільки Львів, а й всю Україну. Були перебої. Сьогодні зранку я мав розмову з міністерством, з керівництвом нашого «Обленерго». Мене запевнили, що проблем нема. Жодні відключення зараз не передбачаються, бо є достатня кількість частоти. Я не бачу проблем. Ніхто не має зараз права відмикати, хіба, якщо виникають аварійні ситуації. Надійність всього, що пов’язано з енергетикою, особливо теплопостачання, – для нас це пріоритет. Враховуючи зимовий період, всі будинки отримують тепло, все працює.

Мене керівник «Львівобленерго» запевнив, що є чітка вказівка від міністерства, вони будуть її виконувати і жодних відключень зі сьогоднішнього дня не буде, за умови, що не буде форс-мажорів», – розповів Андрій Садовий, міський голова Львова.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.