дивись.info

Районні підрозділи обленерго повинні інформувати населення про те, коли вимикатимуть електроенергію

Районні підрозділи обленерго повинні інформувати населення про те, коли вимикатимуть електроенергію

За дорученням облдержадміністрації, “Львівобленерго” розробило максимально допустимі розміри споживання електричної енергії в розрізі територій, в тому числі щодо суб’єктів господарювання та подало на затвердження районам області, – про це повідомив в.о. заступника голови ОДА Сергій Росстальний 11 грудня під час засідання обласного антикризового енергетичного штабу, повідомили у прес-службі ЛОДА.

“Це певний компроміс між графіком аварійних та “віялових” відключень. Також це дасть можливість обмежувати постачання електричної енергії не більше, ніж на дві години”,- зазначив Сергій Росстальний.

Він додав, що на сьогодні погодити графіки регульованих вимкнень електроенергії повинні ще чотири міста області: “Як тільки районні державні адміністрації затвердять дані графіки регульованих вимкнень електроенергії, то одразу ж ця інформація буде оприлюднена. У даних графіках будуть визначені дати і час коли вимикатимуть підстанцію у певному населенему пункті”, – сказав в.о. заступника голови ОДА.

Сергій Росстальний підкреслив, що на сьогодні відсутня нормативно-правова база щодо графіків регульованих відключень. Усі графіки слід погоджувати з Міністерством енергетики та вугільної промисловості.  Присутні погодилися, що необхідно інформувати населення щодо вимкнень та проводити роз’яснювальну роботу.

Водночас заступник директора департаменту розвитку інфраструктури, дорожнього господарства та паливно-енергетичного комплексу – начальник управління паливно-енергетичного комплексу Львівської ОДА Земомислав Новікевич наголосив, що промислові підприємства не виконують договірних умов щодо обмеження режиму споживання електроенергії. “За результатами перевірки виявлено, що ряд споживачів не дотримуються заданого режиму споживання електричної потужності в години максимуму”.

На засіданні обласного антикризового енергетичного штабу були присутні голова постійної комісії ЛОР з питань палива та енергетики Тарас Федак та голова комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності Львівської обласної ради Ярослав Качмарик.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.