дивись.info

Львівських лікарів навчають зменшувати дискримінацію ВІЛ-позитивних пацієнтів

Львівських лікарів навчають зменшувати дискримінацію ВІЛ-позитивних пацієнтів

З вересня у Львові діє проект RESPECT «Зменшення стигми та дискримінації, пов’язаної з ВІЛ, до представників груп найвищого ризику в медичних закладах на території м. Львова», повідомили у прес-службі ЛМР.

З 1 вересня Львівське обласне відділення Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом» за підтримки департаменту охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації та управління охорони здоров’я Львівської міської ради успішно розпочало реалізацію проекту RESPECT «Зменшення стигми та дискримінації, пов’язаної з ВІЛ, до представників груп найвищого ризику в медичних закладах на території м. Львова».

Метою проекту RESPECT є: розробка та впровадження політик і практик, дружніх до представників груп найвищого ризику і людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом, у медичних закладах; розробка, пілотування та інституалізація тренінгових модулів, з врахуванням гендерного фактору, для медичних працівників, спрямованих на попередження та зменшення дискримінації, пов’язаної з ВІЛ, у медичних навчальних закладах з до- та післядипломної підготовки та підвищення кваліфікації лікарів і медичних сестер у пілотних регіонах; підвищення спроможності Мережі людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом та її партнерів з впровадження – неурядових організацій у роботі над подоланням дискримінації  до представників груп найвищого ризику  у медичних закладах, а також інституціалізації зусиль, спрямованих на зменшення дискримінації.

В межах проекту заплановано провести тренінги для 720 медичних працівників шести пілотних закладів міста Львова, а саме: Львівського обласного клінічного наркологічного диспансеру, КЗ ЛОР Львівського регіонального фтизіопульмонологічного лікувально-діагностичного центру, Обласного шкірновенерологічного диспансеру №1, Комунальної 2-ї міської поліклініки, Пологового будинку №1 та Пологового будинку 3-ї міської клінічної лікарні. Однією з основних цілей тренінгів є сформувати толерантне ставлення до пацієнтів, які живуть з ВІЛ/СНІДом та представників груп найвищого ризику. Організатори проекту у м. Львові відчувають значну підтримку від департаменту охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації та управління охорони здоров’я Львівської міської ради. Наразі вже було проведено три тренінги.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.