дивись.info

Архангели України (фото)

Архангели України (фото)

Сьогодні Галичина проводжала в зону АТО черговий підрозділ військовослужбовців

Не було помпезності і гучної музики. Все це тут недоречно. Міцні обійми коханих, крайні перед розлукою цілунки. І головні побажання – “Повернись”… І як пароль-відгук – “Повернусь”! Крайнє шикування перед штабом частини і не наказ, а радше побажання командування до своїх воїнів — не посоромити честі військовослужбовця Збройних Сил України, та гідно виконавши всі завдання, після ротації, відрапортувати тут же, у повному складі.

Більшість з цих хлопців вже обпалені війною. Вони встигли і подивитись у вічі смерті, і зрозуміти ціну військового братерства. За їх словами повертатись на війну не страшно. Страшно осоромити довіру України і українців, всіх тих кого залишають дома. Та навряд їм варто боятись цього. Загартовані в запеклих боях з підступними російськими загарбниками ці мужні боронителі землі України душею і тілом міцніше броні.

До речі, міністерство оборони подбало про захист солдат. Всім їм видали от такі, як ви бачите на фото сучасні сертифіковані бронежилети з захистом шиї, та кевларові каски. Також їх екіпірували канадськими тактичними окулярами, які захищатимуть очі бійців не лише від сонця і вітру, але й від дрібних уламків. Також ці окуляри покращують і розширюють можливості спостереження у темну та пору доби, та сутінках.

Багато допомогли і прості люди.  Навіть вже за лічені хвилини до підправки волонтери привезли кілька мішків з сучасними розгрузками та різноманітними підсумками, які повністю підходять під український військовий реманент.

І от остання мить прощання. Разом з священником хлопці читають молитву. Звучить команда і вони розходяться по автобусам. Вони вирушають туди, де російська чума наклала свою бридку волохату лапу на святі Українські землі. Вирушають, щоб пекло колишнього СРСР на прийшло на наші землі. І щоб російські найманці та маргинали навічно залишились в межах свого путинського мордору.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Підполковник Тарас Грень.

Західний регіональний медіа-центр

Міністерства оборони України.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.