дивись.info

У Львові місяць триватиме ляльково-живописна «Новорічна Феєрія» (фото)

У Львові місяць триватиме ляльково-живописна «Новорічна Феєрія» (фото)

 «Школа мистецтв Оксани Бондарук» та «Artefakt galereЯ» запрошують Вас на відкриття IV тематичної виставки Міжнародного фестивалю авторської ляльки «Лялькart» та VI виставки творчих робіт учнів «Школи мистецтв Оксани Бондарук»  – «Новорічна Феєрія 2014-2015».

Робота Ірини Поліщук (Кривий Ріг) Робота Оксани Весни (Львів) Робота Олександри Лозинської-Ярошевич (Львів)

Відкриття яскравої святкової експозиції відбудеться у четвер, 18 грудня, о 16:00 у Львівському культурно-мистецькому центрі «Artefakt galereЯ» (вул. К. Левицького, 17). Акредитація на відкриття – за тел.: 067-960 31 01 або по email: [email protected] (Галина Гузьо). 

Лялька-оберіг. Автори - подружжя Оксани і Сергія Лазаренко (Суми)

 

«Новорічна Феєрія 2014-2015» триватиме рівно місяць – від 18 грудня 2014 р. до 18 січня 2015 року. Так експозиція охопить увесь казковий період Новорічно-Різдвяних свят – від Дня Святого Миколая і до Водохреща. Гостинний і творчий простір «Art-e-fakt galereЯ» відчинить свої двері для великих і малих поціновувачів авторської ляльки, образотворчого та декоративно прикладного мистецтва. Ляльки, які можна буде побачити на виставці «Новорічна Феєрія», створені руками дорослих майстринь, а авторами живописних картин є діти – вихованці «Школи Мистецтв Оксани Бондарук». Зимовий фестиваль авторської ляльки «Лялькar’t» об’єднав понад два десятки майстринь з різних куточків України – зі Львова, Києва, Харкова, Кривого Рогу, Дніпропетровська, Сум… Усі роботи – на зимову, святкову, новорічно-різдвяну тематику.

Ангелики Оксани Сальникової (Київ)

Протягом місця – з 18 грудня 2014 р. по 18 січня 2015 р. – «Artefakt galereЯ» пропонуватиме відвідувачам несподівані яскраві враження. Для дітей та дорослих уже традиційно для «Лялькar’t» відбуватимуться безкоштовні майстер-класи, майстер-шоу і відеолекції. «Art-e-fakt galereЯ» та «Школа Мистецтв Оксани Бондарук» об’єднають дитячі мистецьки студії Львова для того, щоб разом створити дітям неповторне свято, а художниці-лялькарки поділяться власним досвідом створення унікальних виробів. На відкриття у галерею завітає Святий Миколай, а до Католицького Різдва відкриється додаткова експозиція різдвяних віночків, у якій може взяти участь кожен охочий. Переможця визначить об’єднане журі «Art-e-fakt galereЯ» – після 10 січня 2015 р. Також на виставці «Новорічна Феєрія» можна буде придбати авторські ялинкові прикраси, які майстрині створили спеціально для цієї події, а ще – великі авторські коробки, розроблені лялькарями до кожної окремої серії новорічних іграшок.

afisha_18_12-18_01

Контакти організаторів:

Оксана Бондарук – [email protected]  

Катерина Кирилова – [email protected]

За інформацією та новинами Фестивалю «Лялькart» можна  стежити також на сторінках у Facebook: «Artefakt galereЯ», «Лялькart» та «Школа мистецтв Оксани Бондарук».

«Artefakt galereЯ» – https://www.facebook.com/pages/Artefaktgalere%D0%AF/272083069616399?fref=ts  // «Лялькart» – https://www.facebook.com/events/256511324536277/?fref=ts     

Додаткова інформація, фотоматеріали, коментарі організаторів та акредитація – за тел.: 067-9603101 або по email: [email protected] (Галина Гузьо). 

 

Ялинка авторства Ольги Черних (Львів)

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.