дивись.info

У ресторанах Львова пахне кавою, а не тютюновим димом

Прес-анонс              

17 грудня об 11:00 в малій сесійній залі Львівської міської ради (пл.Ринок, 1) відбудеться прес-конференція «У ресторанах Львова пахне кавою, а не тютюновим димом».

Під час заходу будуть оприлюднені результати моніторингу закладів ресторанного господарства на предмет дотримання Закону України «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів та їх шкідливого впливу на здоров’я населення».

В прес-конференції візьмуть участь:

1. Тетяна Дурнєва, координатор програми «Місто без тютюнового диму».

2.Надія Пашкова, координатор моніторингу закладів ресторанного господарства.

3. Волонтери – учасники антитютюнового моніторингу.

4. Христина Гіль,  офіціантка, кав’ярня «Світ кави».

Під час прес-конференції будуть представлені результати громадського моніторингу 35 кафе, барів та ресторанів Львова, який проводився з 1 по 30 листопада 2014 року. Будуть озвучені тенденції виконання Закону про повну заборону куріння у Львові та в інших містах України та майбутні напрямки роботи львівських активістів задля звільнення громадських місць від тютюнового диму.

Починаючи з 16 грудня 2012 року у всіх закладах громадського харчування подаються страви без тютюнового диму! В ресторанах пахне їжею, а не сигаретами.

 

Додаткова інформація за телефоном:  067  705  85 85, 050 477 0800,  “Місто без тютюнового диму”. Пишіть нам на адресу: [email protected] або шукайте на сторінках в соцмережах https://www.facebook.com/smokefreemisto

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.