дивись.info

Львівська ОДА скерує на погодження в Міненерговугілля України планові графіки відключень електроенергії

Львівська ОДА скерує на погодження в Міненерговугілля України планові графіки відключень електроенергії

Львівська обласна державна адміністрація до кінця цього тижня скерує на погодження в Міністерство енергетики та вугільної промисловості України планові (регульовані) графіки відключень електроенергії в області, – про це 16 грудня повідомив в.о. заступника голови ОДА Сергій Росстальний в ексклюзивному коментарі телеканалу “ZIK”.

Він розповів, що під час енергетичного штабу, який відбувся 5 грудня під головуванням т.в.о. голови ОДА Юрія Турянського, спільно з ПАТ “Львівобленерго” було узгоджено розробити графіки планових відключень, після чого вони були скеровані в районні державні адміністрації і до органів місцевого самоврядування, щоб влада на місцях могла інформувати населення та внести відповідне корегування.

“Станом на сьогодні майже всі райони області, окрім трьох міст — Львова, Червонограда та Самбора, вже погодили такі графіки. І після того, як Міненерговугілля їх затвердить, вони будуть оприлюденені на сайті ПАТ “Львівобленерго”, – сказав С. Росстальний.

За його словами, світло вимикатимуть в районах та містах області почергово, а обмеження електроенергії у споживачів не повинно перевищувати дві години.

Відповідаючи на запитання про те, чи може Львівська ОДА самостійно погоджувати такі графіки, Сергій Росстальний зауважив, що обласна державна адміністрація не має такої компетенції, оскільки станом на сьогодні це не передбачено чинним законодавством.

“Розуміючи суспільну потребу, ми самостійно взяли на себе таку ініціативу. Люди повинні мати інформацію, в які години в них вимикатимуть світло, і якщо не ввести графік прогнозованих відключень, будуть працювати централізовані автоматичні відключення, які викликають незадоволення мешканців області, ” – наголосив в.о. заступника голови ОДА.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.