дивись.info

На Львівщині четверо дітей, позбавлених батьківського піклування, отримали власне житло (фото)

На Львівщині четверо дітей, позбавлених батьківського піклування, отримали власне житло (фото)

Сьогодні, 16 грудня, у с. Лавриків Жовківського району чотирьом дітям, позбавленим батьківського піклування, урочисто вручили Державні акти права власності на житловий будинок, повідомили у прес-службі ЛОДА.

Документи на право власності родині Липак вручили заступник голови Львівської ОДА Володимир Харчук та голова Львівської обласної ради Петро Колодій.

Як повідомив Володимир Харчук, придбати будинок для дітей вдалося завдяки реалізації Регіональної програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у Львівській області на 2013 – 2015 роки.

“Незважаючи на важку економічну ситуацію в державі, завдяки спільним зусиллям обласної адміністрації, обласної ради, районних органів влади та органів місцевого самоврядування вдалося придбати житло для цих дітей-сиріт. Діти стали власниками цегляного одноповерхового будинку, загальною площею 67,6 кв. м., житловою – 35, 6 кв. м,” – зазначив Володимир Харчук.

DSC_3278 DSC_3289

Двоє старших хлопців, яким придбали цей будинок, влаштовані на повне державне забезпечення: один закінчив Новояворівський професійний ліцей у 2014 році, інший закінчує цей заклад у 2015 році. Молодші — брат і сестра, влаштовані у прийомну сім’ю в Тернопільській області.

Після закінчення навчання та вибуття із прийомної сім’ї, діти не мали б можливості проживати за місцем своєї реєстрації, оскільки будинок, у якому вони зареєстровані, непридатний для проживання, а власного житла діти не мали.

Довідка:

Будинок для дітей був придбаний за 189 500,00 гривень з місцевого бюджету Жовківського району Львівської області, з яких 130 000,00 гривень були перераховані на підставі рішення Львівської обласної ради, а 59 500,00 гривень – на підставі рішення Жовківської районної ради.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.