дивись.info

Депутати подолали два вето Садового

Депутати подолали два вето Садового

Сьогодні, 18 грудня, під час пленарного засідання сесії ЛМР депутати подолали два вето міського голови, накладені на ухвали «Про затвердження гр. Запісоцькій Н. О. проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання земельних ділянок на вул. Циганівці, 20» та «Про затвердження гр. Пику Р. С. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Щирецькій, біля будинку № 33». За таке рішення проголосувало 64 та 63 депутати відповідно.

Нагадаємо, як йшлося у зауваженні до ухвали «Про затвердження гр. Запісоцькій Н. О. проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання земельних ділянок на вул. Циганівці, 20», відповідно до довідки Управління Держкомзему у м. Львів від 21.07.2011р., земельна ділянка на вул. Циганівка, 20 знаходилась у користуванні ВАТ «Львіввторресурси» для обслуговування тимчасового магазину-павільйону. На підставі договору купівлі — продажу від 28.04.2011р. Жук Н. О. набула право власності на магазин павільйон цегляно-металевий. «Враховуючи те, що магазин-павільйон є фактично тимчасовою спорудою, підстав для надання земельної ділянки не вбачаю», — зазначено в зауваженні до ухвали.

Ухвалою «Про затвердження гр. Пику Р. С. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Щирецькій, біля будинку № 33». пропонується затвердити проект землеустрою та надати земельну земельна ділянка площею 0,0984га на вул. Щирецькій біля будинку № 33 у приватну власність для будівництва та обслуговування індивідуального житлового будинку. Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки містить довідку з державної статистичної звітності  про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами, угіддями № 40/01-14/3249, видану 09.07.2013р. Відділом Держземагенства у м. Львові Львівської області. Відповідно до цієї довідки, земельні ділянки на вул. Щирецькій біля будинку № 33 у Львові відносяться до земель, які не надані у власність або користування. Довідка з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами, угіддями № 40/01-14/3249 містить інформацію, відмінну від архівного витягу з протоколу засідання виконкому Залізничної райради депутатів трудящих  від 14.08.1959р. нр.14, наданого 09.02.2012р. Державним архівом Львівської області. Адже, згідно з архівним витягом з протоколу засідання виконкому Залізничної райради депутатів трудящих від 14.08.1959р., виконком вирішив передати гр.Пик С. С. земельну ділянку для ведення садівництва та городництва навпроти будинку № 33 на вул. Продуктивній.  у зв’язку з цим неможливо встановити категорію земель, з яких виділяється вказана земельна ділянка. Надання у приватну власність для будівництва та обслуговування індивідуального житлового будинку земельної ділянки, яка була передана для ведення городництва, суперечить чинному законодавству України. Враховуючи те, що ділянка на вул. Щирецькій, біля будинку № 33 площею 0,0984га є юридично вільною, доцільним буде реалізувати її на конкурентних засадах для наповнення місцевого бюджету м. Львова.

Крім того, вето, накладено на 6 ухвал, не було подолано, ще 2 заветовані  ухвали було вилучено з порядку денного.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.