дивись.info

У Львові заблокували Ратушу (відео)

У Львові заблокували Ратушу (відео)

Сьогодні, 18 грудня, у Львові працівники транспортного підприємства «Успіх-БМ» заблокували автобусами будівлю міської ради, де відбувається чергова сесії міських депутатів. Водії час від часу сигналять з усіх клаксонів, висловлюючи таким чином протест проти наміру влади забрати у них маршрути. Також протестанти заполонили коридори Ратуші, зайшли до сесійної зали. У руках у них плакати з гаслами проти Садового

У коментарі Гал-інфо учасник акції протесту на ім`яВасиль повідомив, що вони зібралися через те, що міський голова Львова Садовий має намір забрати всі автобусні маршрути собі.

«Садовий хоче всі маршрути забрати собі, щоб створити у Львові одне велике комунальне транспортне підприємство. Але внаслідок таких дій десятки людей, що нині працюють на багатьох інших транспортних підприємствах, залишаться без роботи. Ми категорично проти такого свавілля», – сказав Василь.

За його словами, підприємство «Успіх-БМ» може втратити міські маршрити від 43 по 53, і це може статися у найближчий час.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.