дивись.info

Садовий уже давно веде війну проти “Успіх БМ”, – Гринда (відео)

Садовий уже давно веде війну проти “Успіх БМ”, – Гринда (відео)

18 грудня, в сесійну залу Львівської міської ради під час засідання сесії зайшли представники транспортного підприємства “Успіх-БМ”, яке спеціалізується на пасажирських маршрутних перевезеннях у Львові. Люди кричали міському голові Львова Андрієві Садовому “Ганьба”. Останній спершу намагався ігнорувати протестувальників, однак вони домоглися того, щоб їм надали слово

Перед депутатами виступив директор підприємства Юрій Мельник. Він заявив, що підприємство обслуговує 6 маршрутів та має 105 одиниць техніки, а недавно закупило 40 великих автобусів. Попри це, за його словами, “вже завтра 310 людей залишаться без роботи… Ми отримали “лист щастя” про те, що з нами розривають п’ять договір. Це рейдерське захоплення підприємства, мета якого – усі наші маршрути передати АТП-1, яке є збитковим, а ми за 5 років принесли в бюджет 5 млн грн”.

“Якщо ви розірвете договори, то із завтрашнього дня буде колапс, нас підтримають інші перевізники. Думайте, Андрій Іванович, у вас не багато часу, я людей не стримаю. Люди вже хочуть палити автобуси під радою”, – сказав Юрій Мельник, пише Галінфо.

Голова фракції “Свобода” Любомир Мельничук заявив, що перевізник має всі законні підстави працювати у місті.

Голова профільної комісії Львівської міської ради Іван Гринда наголосив, що проти цієї фірми війну ведуть вже давно: “АТП-1 віддали найжирніші маршрути. Ви (звернувся Іван Гринда до Андрія Садового) призначили свого керівника на АТП-1, який нікому, крім вас, не підкоряється”.

Депутат Валерій Веремчук заявив, що причина, через яку розривають угоди з перевізником, дуже надумана – три порушення водіями правил дорожнього руху.

“Ви можете скасувати розпорядження про розривання договорів вже зараз і зняти напругу”, – сказав Валерій Веремчук.

Однак Андрій Садовий проігнорував це прохання. Натомість він дав вказівку за дві години все з`ясувати і доповісти.

“Що з’ясовувати, ви все добре знаєте, не вдавайте, ніби ви тут ні при чім”, – кричали протестанти, але, схоже, між владою і перевізниками почнуться переговори.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.