дивись.info

У Львові Андрій Кокотюха презентує свою книгу «Адвокат із Личаківської»

У Львові Андрій Кокотюха презентує свою книгу «Адвокат із Личаківської»

24 грудня о 18.00 год у Львівській міській раді відбудеться презентація книги Андрія Кокотюхи «Адвокат із Личаківської», повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Андрій Кокотюха, сучасний український письменник, сценарист, журналіст, разом із видавництвом «Фоліо», презентує свою ювілейну п’ятдесяту книжку «Адвокат із Личаківської».

Автор великої кількості художніх, документальних та науково-популярних книжок, 15 з яких вийшли друком у видавництві «Фоліо». За його романами знімають художні фільми. Кілька років поспіль входить до топ-10 авторів, чиї твори є лідерами продаж в Україні, за що відзначений як «Золотий письменник» (2012). Неодноразовий лауреат та володар Гран-прі (2006) міжнародного конкурсу «Коронація слова». Відомий як творець гостросюжетних романів: детективних, пригодницьких, трилерів, бойовиків. Останнім часом успішно працює в жанрі історичного роману («Червоний» та «Київські бомби»).

Ретрокнига «Адвокат із Личаківської» переносить читача на початок ХХ століття, а саме 1908 рік та розповідає про молодого киянина Клима Кошового, який дивом вирвався з тюрми й тікає від переслідувань царської влади до Львова. Але й тут його заарештовує поліція — біля трупа відомого адвоката Євгена Сойки. Покійний мав у місті сумнівних друзів та могутніх ворогів. Самогубство — чи вбивство? Пошуки істини водять Кошового темними лабіринтами львівських вулиць. На шляху — зухвалі батяри, міські кримінальні королі та російські терористи-бомбісти. А ще поліцейський комісар Марек Віхура, в якого Клим постійно плутається під ногами. Правда приголомшить Кошового та його нового відданого друга Йозефа Шацького. Й назавжди змінить долю загадкової та впливової красуні Магди Богданович.

 

Контактна особа: Єлизавета Кутова, Pr-менеджер видавництва «Фоліо», тел.: (050)4016216.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.