дивись.info

У Львівській міськраді відкрили ресторан (відео)

У Львівській міськраді відкрили ресторан (відео)

Орендна плата при підписанні договору становила тільки 42 тисячі гривень у місяць за 682 квадратних метри.

У адміністративній будівлі Львівської міської ради у суботу запрацював ресторан «Ратуша». Хоча до офіційного відкриття ще тиждень, сьогодні, 23 грудня, провели прес-конференцію щодо відкриття ресторану на місці колишньої їдальні. Кажуть, що через широке обговорення у соціальних мережах.

Про це повідомив кореспондент Дивись. Інфо.

Участь у прес-конференції взяли начальник управління комунальної власності ЛМР Інна Свистун, начальник управління охорони історичного середовища ЛМР Лілія Онищенко та директор ресторану «Ратуша» Оксана Шевченко

У прес-релізі, розданому журналістам, зазначається, що приміщення, що колись були їдальнею міської ради, уже понад 10 років не використовувались. У реставрацію та ремонт приміщення засновники ресторану «Ратуша» вклали близько 9 мільйонів гривень. Висока вартість робіт пояснюється тим, що метою було відновлення приміщення згідно із вимогами фахівців охорони історичного середовища мерії.

Саме відновлення тривало з червня 2012 року і орендарі – ТОВ «Місто Лева» сплатили у казну міста понад 1 мільйон 200 тисяч гривень. Відновленням та реставрацією займалась команда майстра Віктора Гануляка.

Під час прес-конференції журналістів запевнили, що нікого із працівників міської ради, як це зазначалось у соціальних мережах, через відкриття ресторану не виселяли.

Варто зазначити, що орендна плата при підписанні договору становила тільки 42 тисячі гривень у місяць за 682 квадратних метри. Зараз становить 50 тисяч гривень і буде, очевидно, збільшуватись надалі з огляду на коефіцієнт інфляції.

Начальник управління комунальної власності Інна Свистун пояснила таку низьку орендну плату тим, що за цінами 2012 року ціна є оптимальною, а також додала, що

Для працівників міської ради обіцяють створити спеціальні бізнес-ланчі, однак кажуть, що наразі не можуть назвати «середнього чеку», проте розраховують для клієнта середнього рівня, для людей, які працюють у центрі міста, а також для людей, які шукають ділові ресторани для проведення зустрічей без музики й забав.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.