дивись.info

У Львові відбудеться урочисте вручення Обласної премії в галузі культури

У Львові відбудеться урочисте вручення Обласної премії в галузі культури

25 грудня, у приміщенні Палацу Потоцьких, відбудеться урочисте вручення найвищої мистецької нагороди Львівщини – Обласної премії в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури 2014 року, повідомили у прес-службі ЛОДА.

У заході візьмуть участь керівництво області, лауреати цьогорічної премії, журі у складі відомих діячів культури, творча інтелігенція.

Нагороду отримають митці, літератори, дизайнери, чиї творчі здобутки ознаменувалися вагомим внеском у розвиток української культури.

Початок о 14.00 год.

Лауреати:

Мистецтвознавство і культурологія –імені Святослава Гординського:

Шмагало Ростислав Тарасович – за монографію «Енциклопедія художньої культури. Мистецька освіта: бібліографія, документи, теорія. 4000 джерел бібліографії. 300 фотодокументів. 1000 термінів. – Львів: ЛНАМ, 2013. – 520 с., іл.» та 6 праць написаних у співавторстві протягом 2012-2014 років.

Музейна справа і збереження культурної спадщини –імені Іларіона та Віри Свєнціцьких:

Скоп Орест Андрійович – за вагомий внесок у розвиток музейної справи Львівщини.

Поезія – імені Маркіяна Шашкевича:

Шалата Михайло Йосипович – за книги віршів «Перед Покровою», «Ім’я Шашкевича» .

Проза – імені Богдана Лепкого:

Яворська Ольга Йосипівни – за книгу «Незабуте».

Літературознавство, сучасна літературна критика та переклади –імені Михайла Возняка:

Пилипчук Святослав Михайлович – за монографію «Фольклористична концептосфера Івана Франка».

Драматургія, театральне мистецтво – імені Бориса Романицького:

Кипріян Мирон Володимирович – за сценографічні роботи у Національному академічному українському драматичному театрі ім. М. Заньковецької, створені протягом останніх трьох років.

Журналістика та публіцистика – імені В’ячеслава Чорновола:

Чумарна Марія Іванівна – за книгу «За тебе молюсь… Штрихи до портрета пророка».

Музичне мистецтво – імені Станіслава Людкевича:

Божик Олександр Анатолійович – за активну суспільно-громадську та концертну діяльність, популяризацію музичного мистецтва серед широких верств населення, участь у благодійних проектах та представлення українського мистецтва у світі.

Образотворче мистецтво – імені Івана Труша:

Косатий Олексій Михайлович – за творчі роботи у галузі станкового живопису, створені протягом останніх трьох років.

Народна творчість – імені Анатолія Вахнянина:

Мартинович Оксана Ярославівна – за твори з димленої, лощеної кераміки.

Дизайн – імені Олени Кульчицької:

Турчин Віктор Ігорович – за новації в графічному дизайні по формуванню інформативно-комунікативного середовища, систем візуальної комунікації і реклами Львівщини.

Архітектура – імені Івана Левинського:

Колектив: Гаврилов Петро, Ярема Олександр, Лаврін Володимир, Стах Віктор, Христина Клизуб – за об’єкт архітектури – готельно-офісний комплекс на розі вул. Гнатюка-Наливайка у м. Львові.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.