дивись.info

У Львові влада та громадськість вшанували пам’ять В’ячеслава Чорновола (фото)

У Львові влада та громадськість вшанували пам’ять В’ячеслава Чорновола (фото)

Сьогодні, у День народження В’ячеслава Чорновола, голова обласної ради Петро Колодій, його заступник Валерій П’ятак, депутати обласної ради та громадськість поклали квіти до пам’ятника видатному націоналістові, повідомили у прес-службі Львівської облради.

В’ячеслав Чорновіл народився 24 грудня 1937 року. Цьогоріч провідникові українського національно-демократичного визвольного руху 80-их — 90-их років виповнилось би 77 років. Однак у березні 1999 року він загинув в автомобільній катастрофі на Бориспільській трасі під Києвом. В цей день Україна втратила самозреченого і нескореного борця за українську національну ідею.

Лідером національно-визвольної боротьби українського народу В’ячеслава Чорновола називає його побратим Микола Горинь: «Він був лідером національно-визвольної боротьби та лідером у більшовицьких таборах, лідером і в політичному житті становлення Української держави. Він ніколи не ховався за чиїсь плечі. Міг допускати помилки, але визнавав їх, виправляв і йшов уперед. Він ніколи не кричав, що є націоналістом, але був націоналістом за духом, націоналістом, який творив для України і творив Україну».

1 Чорновіл 2 Чорновіл 3 Чорновіл

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.