дивись.info

«Успіх БМ» візьме участь у конкурсі на маршрут 47а

«Успіх БМ» візьме участь у конкурсі на маршрут 47а

Сьогодні маршрут обслуговує комунальне підприємство АТП1. Львівська міська рада переконує, що ТОВ «Успіх БМ» перевозив пасажирів за рейсом 47а, не маючи на це повноважень. Натомість депутати міськради свідчать про «спробу переділу транспортного ринку», повідомила прес-служба ТОВ «Успіх БМ».  

– Впродовж двох років ТОВ «Успіх БМ» використовував маршрут 47а виключно на підставі рішення суду. Тобто практично результати конкурсу на цей маршрут не були втілені в життя, а підприємство їздило за тимчасовим договором. Рішенням суду нам заборонили його розривати та оголошувати конкурс, – розповіла Гелена Пайонкевич, юрист Львівської міської ради, в ефірі радіо «Львівська хвиля».

Юрист зазначила також, що оголошений у 2012-му конкурс на цей маршрут, у якому брав участь перевізник «Успіх БМ», не відбувся, бо з’явилися проблеми з документами:

  • Тоді було прийнято рішення керівником департаменту житлового господарства та інфраструктури скасувати конкурс у зв’язку з певними проблемами в документації, яка подавалася. Були судові справи, деякі з них тривають досі. Тобто є факт, що конкурсу не було, а одна з компаній вирішила собі маршрут присвоїти, – додала Пайонкевич.

Ірина Супрун, юрист ТОВ «Успіх БМ» стверджує, що таким чином підприємство відстоювало своє право на проведення конкурсу:

–    З незрозумілих нам підстав він був скасований наказом департаменту. Тобто процедура проведення конкурсу почалася, пропозиції були враховані, і в один момент ми дізналися, що він не відбудеться. Тривали судові спори, і ми скористалися своїм правом на свій захист і в межах процесу ми його використовували. По-друге, критичних зауважень з боку міста, пасажирів до перевізника не було, і пропозицій обслуговувати в іншій формі, іншим підприємством теж не надходило.

Разом з тим, депутат міськради Валерій Веремчук, який входив до транспортної комісії, стверджує, що така ситуація з перевізником – маніпуляції мера Андрія Садового.

  • Є велике бажання пана Садового контролювати цей бізнес і максимально підпорядкувати його АТП 1. При тому, що в АТП 1 було знайдено багато кричущих порушень, зловживань, які були передані в прокуратуру, зокрема й щодо закупівлі вживаних автобусів та палива за завищеними цінами. Тобто це спроба переділу ринку, яка повноцінно не вдалася, – підкреслив депутат.

У міськраді зазначили, що на маршрут 47а найближчим часом буде проведено окремий конкурс серед перевізників, і ТОВ «Успіх БМ» також зможе взяти в ньому участь.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.