дивись.info

Львівська станція швидкої медичної допомоги закупляє відеореєстратори для автомобілів

Львівська станція швидкої медичної допомоги закупляє відеореєстратори для автомобілів

Комунальне підприємство Львівської обласної ради «Львівська станція швидкої медичної допомоги» закупляє відеореєстратори для автомобілів швидкої медичної допомоги. Вже закуплено відеореєстратори для 15 автомобілів. На початку 2015 року Львівська станція швидкої медичної допомоги планує закупити для всіх автомобілів, яких на станції майже 60.

«Ми почали закупівлю відеореєстраторів, які при ДТП мають відеореєстрацію руху. Ці відеореєстратори захищають права усіх учасників руху – і водія, і пішохода. Це звільнить нас від часто безпідставних звинувачень зі сторони ДАІ.

На закупівлю відеореєстраторів залучені позабюджетні кошти. Ми плануємо у перші місяці 2015 року закупити відеореєстратори для всіх наших автомобілів швидкої медичної допомоги», – зазначає головний лікар Комунального підприємства Львівської обласної ради «Львівська станція швидкої медичної допомоги» Наталія Поважук.

Довідка

Комунальне підприємство Львівської обласної ради «Львівська станція швидкої медичної допомоги» надає екстрену медичну допомогу мешканцям та гостям м. Львова, а також мешканцям ряду сіл, які знаходяться навколо Львова. Бригади підприємства виїжджають у випадках ДТП на дороги державного значення у радіусі 30 км навколо міста Львова.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.