дивись.info

Загарія пояснив, чому затримали активістів з ринку «Привокзальний»

Загарія пояснив, чому затримали активістів з ринку «Привокзальний»

Головний міліціонер Львівщини Дмитро Загарія розповів, що активістів «Вільної профспілки Ринок Привокзальний» затримала міліція, бо вони «робили безлад на ринку» і погрожували працівникам підприємства.

Про це Дмитро Загарія сказав у коментарі «Вголосу», пояснюючи причину сутичок, які відбувалися сьогодні на Привокзальному ринку.

«Працівники ГУ МВС у Львівській області прибули туди для забезпечення охорони громадського порядку на «Привокзальному ринку» під час підключення електроенергії. Їх зустріли представники так званої «Вільної профспілки». На звернення працівників міліції ці люди не реагували, почали погрожувати їм, працівникам «Привокзального ринку». В міліцію та працівників ринку полетіли куски м’яса, кишки з кров’ю. Також представники профспілки чинили фізичний спротив працівникам міліції, накидалися на людей, тобто робили безлад на ринку. У зв’язку із цим я особисто прибув на «Привокзальний ринок» і змусив працівників міліції працювати так, як у подібній ситуації вимагає закон», – сказав керівник міліції Львівщини.

Він додав, що правоохоронці затримали 5 чи 6 осіб, які були найактивнішими.

«Працівники «Привокзального ринку» безпосередньо вказували, що саме ці люди вчиняють безлади, погрожують їм та їхнім сім’ям, працівникам ТзОВ. Ці люди були затримані та доставлені у Сихівський районний відділ міліції. За цими фактами у нас є порушені кримінальні провадження і найближчим часом ми докладемо усіх зусиль, щоб завершити провадження, пред’явити звинувачення цим особам, щоб навести порядок на «Привокзальному ринку», – зазначив Дмитро Загарія.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.