дивись.info

Не буду красти сам і не дозволю цього іншим, – Синютка (відео)

Не буду красти сам і не дозволю цього іншим, – Синютка (відео)

Сьогодні завдання Львівщини повністю співпадають із завданнями, що стоять перед державою в цілому – перемогти у війні на сході та дати бій корупції.

Про це заявив новопризначений голова Львівської обласної держадміністрації Олег Синютка у прямому ефірі аналітично-інформаційної програми «Погляд на тиждень» (щосуботи о 21:00 на телеканалі ZIK).

«Сьогодні першочергове завдання для нас усіх – перемога у війні, – наголосив Олег Синютка. – Нам не потрібен просто мир, нам потрібна перемога. Львівщина – це серце України, яке живить своєю кровʼю, добрими справами всю країну. Сьогодні мешканці Львівщини роблять усе можливе і навіть більше для того, щоб Україна перемогла. Львівʼяни добре розуміють, якщо цього не робити, російські ворожі війська будуть у нашому краї. Тому ми повинні і людськими силами, і матеріальними допомагати країні.

Друге важливе завдання – боротьба із корупцією. Недопущення хабарництва – це принципове питання. Я не буду красти сам і не дозволю цього іншим».
Щодо свого призначення, то Олег Михайлович розповів, що жодних перемовин про посаду голови ЛОДА, окрім розмов із Президентом України і Премʼєр-міністром (адже йдеться про президентську вертикаль через погодження з Кабміном), він не вів.

«Перед кожною людиною є певні виклики і сьогодні зрозуміло, що ситуація буде надзвичайно складною. Тому кожен, хто має можливість і шанс покращити ситуацію, повинен це зробити. Очевидно, що за рік після Революції Гідності ми не зуміли зробити радикальних речей, під які сьогодні заклали фундамент. Також очевидно, що ці речі будуть непопулярними і складними, але їх таки треба зробити», – зауважив він.

Також Олег Синютка прокоментував, як сприйняв його відставку з посади першого заступника міського голови Львова Андрій Садовий.

«Я не сприймаю твердження, що Андрій Садовий без чогось залишився, адже очільник Львова є самодостатньою людиною. Львів – це частина області, тому тільки в гармонії розвитку Львова і Львівщини буде успіх. Андрій Іванович привітав мене із призначенням. Сьогодні ми з ним зустрічалися, мали розмову про проблеми міста і області».

Нагадаємо, 26 грудня Президент України Петро Порошенко підписав указ про призначення Олега Синютку головою Львівської обласної державної адміністрації.

tvzikua

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.