дивись.info

Ми повинні наповнити Україну українським змістом, – Колодій (фото)

Ми повинні наповнити Україну українським змістом, – Колодій (фото)

         Cьогодні, 1 січня, голова Львівської обласної ради Петро Колодій, депутати Львівської обласної ради, народні депутати України, депутати міських рад, заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Юрій Підлісний, міський голова Львова Андрій Садовий, представники громадськості взяли участь у заходах з нагоди 106-ої річниці від Дня народження видатного політичного діяча, голови Проводу ОУН, Героя України Степана Бандери, повідомила Дивись. Інфо прес-служба Львівської обласної ради.

Урочисті заходи розпочалися покладанням квітів до підніжжя пам’ятника Провідникові ОУН. Опісля духовенство відслужило панахиду.

Потім відбулося громадське віче. У своєму виступі під час віча голова Львівської обласної ради Петро Колодій зазначив: „1 січня ми приходимо на площу до пам’ятника Степанові Бандері, щоб вшанувати провідника Української нації, Героя України. 1 січня 2014 року, у дні Революції Гідності, ми приходили сюди, щоб почерпнути енергії, щоб прогнати з України Януковича та його поплічників. Сьогодні ми прийшли вшанувати нашого Провідника, вшанувати героїв 30-х, 40-х, 50-х років, вшанувати Героїв Небесної сотні, тих героїв, які загинули на сході України, виборюючи незалежність України. Ми прийшли сьогодні, щоб дати собі слово продовжити боротьбу Степана Бандери”.

„Коли Степана Бандеру обирали головою проводу ОУН, він сказав: „Я приймаю ваш вирок смерті”. Він прекрасно розумів, що тогочасна боротьба за незалежну Україну – це є боротьба не на життя, а на смерть. І він абсолютно свідомо, самовіддано та жертовно поклав своє життя на вівтар свободи рідного народу”, – сказав Петро Колодій.

На завершення свого виступу голова Львівської обласної ради відзначив: „Пророчими виявились слова Степана Бандери: „Настане такий час, коли один казатиме „Слава Україні!”, а мільйони відповідатимуть „Героям слава!”. Дійсно, сьогодні ці слова звучать від сходу до заходу України. Саме сьогодні ми відповідальні за те, якою буде Україна завтра. Ми повинні дати собі слово, що ми здобудемо ту Україну, за яку боролися наші герої, за яку боролися наші діди та прадіди. Саме ми повинні відстояти  незалежність та наповнити Україну українським змістом!”.

Також під час громадського віча голова обласної ради Петро Колодій вручив обласні премії імені Героя України Степана Бандери лауреатам 2014 року. Цьогоріч дипломами лауреатів Обласної премії імені Героя України Степана Бандери відзначені Петро Франко – у номінації “Громадська діяльність” та Сергій Рудюк – у номінації “Науково-навчальна національна державотворча діяльність”.

фото 1 фото 4

Петро Франко – громадсько-політичний діяч, публіцист, політв’язень, який є автором книжок: «20 років поступу й звитяги» (2011), «Ідіть за мною» (2012) – видана до 120-річчя з дня народження Патріарха Йосифа Сліпого, «Незламні норильчани» (2013), «Святець і батько» (2014).

Лауреатом номінації «Науково-навчальна національна державотворча діяльність» став полковник, член оргкомітету Спілки офіцерів України та довголітній член Проводу СОУ Сергій Рудюк. Переможець номінації працював над посібником «Основи захисту Вітчизни. Комплект плакатів з вогневої підготовки», Програмою предмета «Захист Вітчизни» (для навчальних закладів системи загальної середньої освіти), Програмою допризовної підготовки (для вищих навчальних закладів І і ІІ рівнів акредитації, професійно-технічних і загальноосвітніх навчальних закладів).

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.