дивись.info

У Львові відбувся “марш Бандери”. Журналіст розкритикував “Свободу” за використання туалетного паперу (фото, відео)

У Львові відбувся “марш Бандери”. Журналіст розкритикував “Свободу” за використання туалетного паперу (фото, відео)

У Львові відбувся традиційний смолоскипний марш в честь 106 річниці від дня народження провідника ОУН Степана Бандери. Про це повідомляють у соціальних мережах, повідомляє кореспондент Дивись. Інфо.

Відео Lemberg Max

Водночас у соціальних мережах журналіст Сергій Бобра розкритикував партію “Свобода” за організацію маршу у частині використання туалетного паперу на смолоскипах. За його словами, “догораючи папір розлітався довкола, падав людям на одяг. Догораючі смолоскипи учасники руху кидали прямо під ноги”. “Жодних вогнегасників, чи інших засобів безпеки на акції дотримано не було”, – написав журналіст

Нагадаємо, Степан Бандера народився 1 січня 1909 у селі Старий Угринів, тепер Калуського району Івано-Франківської області – український політичний діяч, ідеолог і теоретик українського націоналістичного руху ХХ століття, після розколу Організації українських націоналістів голова Проводу ОУН-Б.

Загинув Бандера 15 жовтня 1959 у Мюнхені в під’їзді власного будинку від руки агента КДБ Богдана Сташинського, який вистрілив українському націоналістові отрутою в обличчя.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.