дивись.info

Антикорупційний комітет ВРУ вимагає в Генпрокуратури перевірити транспортний департамент Садового

Антикорупційний комітет ВРУ вимагає в Генпрокуратури перевірити транспортний департамент Садового

Комітет Верховної Ради України з питань запобігання та протидії корупції просить Генерального прокурора України Віталія Ярему організувати перевірку ймовірних неправомірних дій посадових осіб Департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради щодо свідомих утисків компанії-перевізника ТОВ «Успіх БМ» при участі у конкурсі на право перевозити пасажирів у місті Львові, повідомила прес-служба Народного фронту Львівщини.

«До Комітету від народних депутатів Васюника І.В., Кадикала М.О., Хміля М.М. надійшло звернення про неправомірні дії посадових осіб Департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради щодо ТОВ «Успіх БМ» при засіданні конкурсного комітету з проведення конкурсу щодо перевезення пасажирів… Просимо Вас організувати перевірку доводів нардепів та вжити заходів реагування згідно з вимогами чинного законодавства», – наголошується у зверненні.

Нагадаємо, що народні обранці ще 17 грудня 2014 року звернулися до Генпрокурора Віталія Яреми з вимогою перевірити законність дій виконавчих органів Львівської міської ради стосовно одного з найбільших транспортних перевізників Львова та області – компанії «Успіх БМ» – у частині незаконного розірвання договорів на право здійснювати перевезення пасажирів у місті Львові.

Депутати наголошували на надзвичайній ситуації, яка склалася на ринку автомобільних пасажирських перевезень Львова, зокрема на неправомірних діях з боку виконавчих органів Львівської міської ради – Департаменту житлово-комунального господарства та інфраструктури стосовно транспортного перевізника – компанії  «Успіх БМ».

«ТОВ «Успіх БМ» обслуговує у Львові перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування з 1999 року. З цього часу підприємство збільшило власну матеріально-технічний склад до 157 одиниць і вийшло в лідери  автомобільного транспорту. Передумовою подій, які стали підставою цілеспрямованої кампанії незаконного поглинання підприємства була реформа маршрутів загального користування у місті Львові, ініційована міським головою Садовим А.І. у 2011», – йшлося у зверненні.

1

Від 29 грудня 2014 року питання транспортного перевізника компанії «Успіх БМ» перебуває на контролі Комітету ВРУ з питань запобігання та протидії корупції.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.