дивись.info

Львівський інститут банківської справи замість корпоративу закупив термоси для воїнів АТО (фото)

Львівський інститут банківської справи замість корпоративу закупив термоси для воїнів АТО (фото)

Колектив Львівського інституту Університету банківської справи НБУ відмовився від святкування новорічного корпоративну – 9 тисяч гривень розподілили наступним чином: на 3 тисячі закупили термоси для їжі і пиття для вояків (їх передано ГО «Допоможи фронту»), ще по 3 000 гривень передали випускникам Львівського інституту – учасникам АТО – Іванові Іванусі і Анатолію Маринюку, повідомила прес-служба ЛІБС УБС НБУ.

«Упродовж усього перебігу АТО студенти і викладачі підтримували наших героїв на Сході, робитимемо це і надалі, – розповіла голова профкому інституту Оксана Кундря-Висоцька. – Ми подумки з ними і в час різдвяних свят». За словами Оксани Кундрі-Висоцької, сьогодні не час для гучних святкувань, а час для єднання і допомоги тим, хто береже наш мир.

Іван Івануса нещодавно після відпочинку вдома повернувся в зону АТО. Іван радів, що колектив інституту пам’ятає і не залишає в біді своїх випускників. У телефонному режимі повідомив, що робитиме все від нього можливе заради миру і злагоди в Україні.

Анатолій Маринюк за першою хвилею мобілізації 2015-го року також готується до виїзду. Бригада Анатолія зараз на переформуванні, триває перенавчання солдат. Хлопець вирішив на подаровані кошти купити зимовий спальник і каремат, адже найважче нині для вояків переживати зимові холоди.

Нагадаємо, що Івана мобілізовано в серпні до 8-го батальйону 29-ї роти Національної гвардії України, а Анатолій з квітня до серпня воював у лавах 51-ї окремої механізованої бригади.

10885574_718792951573236_6008890506201042650_n

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.